Газета по-надвірнянськи
 

Центри обслуговування платників Надвірнянського управління надали майже півтори тисячі адмінпослуг

29 березня 2019, 11:41 | Рубрика: Інформує ГУ ДПС в Івано-Франківській області Версія для друку Версія для друку 171 переглядів

Центри  обслуговування платників, які діють при Надвірнянській та Яремчанській державних податкових інспекціях Надвірнянського управління ГУ ДФС вІвано-Франківській області за лютий 2019 року надали 1468 адміністративних послуг.

Видано 1164 картки платника податків внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

З Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, видано  641відомостей про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Стати платником єдиного податку виявили бажання 120 суб’єктів підприємницької діяльності.

Отримали витяг з реєстру платників єдиного податку  145 платників, також було здійснено  реєстрацію – 161 книгу обліку доходів і витрат платникам єдиного податку,  13 – книг обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи – підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність

Здійснено 6 підтверджень статусу податкового резидента України.

Внесено – 3  відмітки до паспорта громадянина України (у формі книжечки) про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Зареєстровано – 23 реєстратори розрахункових операцій, 137 – книг обліку розрахункових операцій, 42 – розрахункові книжки.

До Реєстру неприбуткових установ та організацій включено 3 неприбуткові підприємства (установи,організації) та перереєстровано 1 – неприбуткове підприємство (установи,організації).

Працівники Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області надають усні консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства. та інформаційні послуги щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді, щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів.

Для платників розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв.

Власники земельних ділянок Надвірнянщини та Яремчанщини сплатили до місцевих бюджетів майже 10 мільйонів

Плата за землю традиційно залишається серед лідерів податкових надходжень до місцевих бюджетів. Питома вага цього платежу складає понад 12 відсотків від загальних доходів скарбниць.

Як зазначив начальник Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області Василь Гнатюк, за два місяці 2019 року від власників землі та землекористувачів до бюджету Надвірнянського району надійшло 5012 тисячі гривень, Яремчанської міської ради – 4730 тисяч гривень.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 2442 тисячі або на 33 відсотка.

Найбільші суми забезпечили юридичні особи – 8875 мільйона, що на 2425 тисячі більше, ніж торік. Від фізичних осіб скарбниці громад отримали 851 тисячу гривень, що на 365 гривень перевищує минулорічні надходження.

З початку року платники Яремчанщини спрямували до місцевих бюджетів майже 29 мільйонів

Як повідомив начальник Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області Василь Гнатюк, у січні-лютому 2019 року до місцевих бюджетів Яремчанської міської ради надійшло 28,7 млн грн, що на 46 відсотків або на 9,1 млн грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

Так, у лютому поточного року до місцевих бюджетів було спрямовано 17,5 млн гривень. Порівняно з лютим минулого року надходження зросли на 65 відсотків або на 6,9 млн гривень.

До зведеного бюджету з початку року надійшло 15,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Це на 36,5 відсотків, або на 4,2 млн грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Яремчанським платникам податків надано понад 400 адміністративних послуг

Фахівці Яремчанської ДПІ Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області з початку року надали громадянам та представникам бізнесу 416 адміністративних послуг.

Зокрема, видано 183 картки платника податків про реєстраційний номер облікової картки з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, 76 відомостей про суми і джерела виплачених доходів та утриманих податків, 44 витяги з реєстру платників єдиного податку та зареєстровано 33 платники єдиного податку.

Також зареєстровано 42 книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку та 25 книг обліку розрахункових операцій.

Надходження ЄСВ від роботодавців Яремчанщини становлять понад19 млн грн

У січні-лютому 2019 року працедавці, які зареєстровані в Яремчанській ДПІ Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області, спрямували на соціальні потреби 19 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 5,5 млн грн або на 40,7  відс. більше надходжень січня-лютого 2018 року.

Фахівці Надвірнянського управління нагадують, що з 1 січня 2019 року мінімальну заробітну плату встановлено у розмірі 4173 гривні. Відповідно мінімальний страховий внесок за місяць становить 918,06 грн. Мінімальний страховий внесок за квартал – 2754,18 грн.

Платники Яремчанщини спрямували до бюджетів майже 50 мільйонів гривень

За два місяці цього року платники Яремчанської міської ради спрямували до бюджетів 49,5 мільйонів гривень. Це на 19 мільйонів гривень або на 62 відсотки більше, ніж у січні-лютому 2018 року. Про це повідомила начальник Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області Василь Гнатюк.

До державного бюджету забезпечено 20,8 мільйона. Порівняно з січнем-лютим 2018 року надходження зросли майже вдвічі, на 9,9 мільйона гривень Так, до місцевих бюджетів надійшло майже 28,7 мільйона, що на 9,1 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року. У розрізі платежів до держбюджету перше місце займає податок на додану вартість, його сплачено 9,7 мільйона гривень, рентної плати за користування надрами надійшло 4,9 мільйона, податку на доходи фізичних осіб – 4 мільйона гривень.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!