Газета по-надвірнянськи
 

У районі готові до реалізації монетизації житлової субсидії

7 березня 2019, 12:28 | Рубрика: До відома краян Версія для друку Версія для друку 112 переглядів

Із 2017 року Кабінет міністрів України започаткував монетизацію житлової субсидії. Уже в березні цього року стартувала ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги вплачуватимуть безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення прийняв 6 лютого 2019 р. Кабінет міністрів України (Постанова № 62).

монет

28 лютого перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук провів нараду з питань реалізації у нашому районі системи монетизації субсидій за участі керівників управлінь соціального захисту та фінансів РДА, Надвірнянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, дирекцій відділень АТ «Ощадбанк», «ПриватБанк» та АТ«Укрпошта». Він зазначив: «У районі 12677 домогосподарств отримують субсидії, з них 6265 – пенсіонери. Всі, кому призначено субсидію з жовтня 2018 року, отримають у березні нараховану субсидію готівкою за лютий 2019 року.

Такі виплати, починаючи з 4 березня, пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією, а всім решта кошти перерахують грошовим переказом через державний «Ощадбанк» із 12 березня. Відповідно, у квітні надійдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітень.

Для отримання грошового переказу необхідно звернутися до найближчого відділення «Ощадбанку» і надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії відкриють персональний банківський рахунок, на який перераховуватимуть суму субсидії у квітні й травні.

Кожному одержувачу субсидії, якому допомогу призначено з жовтня 2018 року, у березні ц. р. «Укрпошта» доставить повідомлення про те, скільки та яким чином надійде коштів субсидії для оплати за комунальні послуги.

Учасники наради доповіли першому заступнику голови РДА Богданові Зеленчуку про повну готовність до фактичної реалізації монетизації житлової субсидії. Підсумовуючи нараду, Богдан Зеленчук підкреслив, що структурні підрозділи РДА, відповідні служби, присутні на нараді, обговорили усі важливі аспекти реалізації системи монетизації субсидій та доручив управлінню соціального захисту населення РДА координувати та контролювати цей процес, про що систематично доповідати керівницт­ву райдержадміністрації.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!