Газета по-надвірнянськи
 

Відкрито платформу для подачі нових проектів у рамках Бюджету участі міста Надвірна

7 березня 2019, 12:16 | Рубрика: Громадськість, У міській раді Версія для друку Версія для друку 1,116 переглядів

З метою налагодження співробітництва щодо залучення громадян безпосередньо до процесу прийняття рішень, зокрема, з розподілу бюджетних коштів на реалізацію пріоритетних проектів розвитку міста, у Надвірнянській міській раді вже третій рік поспіль функціонує Громадський бюджет або Бюджет участі.

бюджет

Завдяки Бюджету участі у м. Надвірна у 2018 році реалізовано 2 проекти, у рамках яких закупили сучасне медичне обладнання для дитячої та центральної районних лікарень. Цього року в бюджеті міста передбачено 500 тис. грн. на реалізацію двох великих (199900 грн. – вартість одного проекту) та двох малих (49900 грн.) проектів.

З 11 березня 2019 року відкрито платформу для подачі нових проектів у рамках Бюджету участі, тобто кожен житель нашого міста до 10 квітня 2019 р. має можливість розробити та подати 2 проекти (малий і великий) на Громадський бюджет на сайт https://nadvirna-budget.e-dem.in.ua. У разі подання малого проекту – необхідно також подати список із 10 осіб з підписами, які його підтримують, а у разі подання великого проекту – список із 25 таких осіб. Після проведення аналізу подані проекти будуть допущені до голосування. Жителі міста зможуть віддати свій голос за проекти із 26 квітня по 10 травня 2019 року.

Звертаємось до громадян, які небайдужі до життя свого міста, подавати проекти або голосувати за ті ідеї, які є найпріоритетніші для покращення життєдіяльності нашого міста. Пам’ятайте, що головною складовою Вашої участі є ідея, яка може бути реалізована за підтримки міської влади. Подати чи проголосувати за проект Ви можете за посиланням https://nadvirna-budget.e-dem.in.uaабо в розділі «Громадський бюджет-2019» на сайті Надвірнянської міської ради.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!