Газета по-надвірнянськи
 

Я вже не хочу чергового експерименту над Україною!

22 березня 2019, 12:10 | Рубрика: Передвиборна агітація Версія для друку Версія для друку 87 переглядів

ПЕРЕДВИБОРНА АГІТАЦІЯ

Уже зовсім близько той день, коли прийду на виборчу дільницю, візьму бюлетень, щоб опустити його в урну і чесно виконати свій конституційний обов’язок. Однак головне для мене, думаю, і для багатьох таких, як я, зараз інше завдання – напроти кого з кандидатів у Президенти покласти галочку, щоб дати йому шанс виграти ці виборчі перегони і, як я хочу і надіюся, змінити наше життя на краще.

Визнаю, на минулих виборах Президента голосувала за Порошенка. Страх, що охопив мене у зв’язку з російською агресією, перші жертви, хаос, нестабільність і очікування ще гіршого в країні породили надію, яку обіцяв тодішній кандидат. Згадую його обіцянки покінчити з війною протягом кількох годин після приходу до влади, вдіти, обути, нагодувати солдата і виплачувати йому по тисячу гривень щодня, повернути Крим, курс долара до 10 гривень, перекрити офшори і найбільше, що запам’яталося, посадити в тюрму трьох своїх друзів, якщо вони будуть красти.

І тепер, коли прочитала передвиборче гасло вже кандидата у Президенти Петра Олексійовича «Реальні справи, а не брехливі обіцянки!», подумалося, а кому вони адресовані. Адже жодної з них він не виконав. Війна триває вже 5-й рік і після перегляду скандальних передач про «Укроборонпром» я зрозуміла чому, бо на війні друзі оточення Президента заробляють шалені гроші, а його самого статки за минулий рік зросли у 82 рази (із 16,3 мільйона гривень за 2017 до 1,3 мільярда за 2018 рік). У той же час рівень бідності людей за п’ять років значно зріс і Україна зараз на останньому місці в Європі за заробітною платою, а українців визнано однією з найбідніших націй у світі. Незважаючи на це, з людей і далі вижимають соки, збільшуючи тарифи на газ, тепло, світло, воду, електроенергію, ціни на продукти , ліки. І зовсім не виникає у мене радості, що зростають статки як Президента, так і його друзів-олігархів, а їхні рахунки поповнюються в офшорах, які було обіцяно перекрити.

Тому голосувати за одного з найбагатших олігархів, який у черговий раз обіцяє боротися з олігархами – це абсурд. Віддавати голос за того, котрий обіцяв саджати за корупцію, а посадив свої друзів-корупціонерів на владні, фінансово-прибуткові місця – це подвійний абсурд. Мене зовсім не тішать і не гріють порошенківські реформи, бо це локшина на вуха. Успіхи влади, на мою думку, можна оцінювати тоді, коли їх відчуваєш на власній шкірі, у своєму житті. Тому я ставлю питання, на які в мене вже є відповіді: Може економіка стала краще працювати? Може, люди стали заможніше жити? Може, ціни, тарифи, інфляція зменшилися? Може, олігархи поділилися статками з народом і під час війни стали біднішими? Може, владні мужі менше крадуть? Може, збільшилася кількість заводів, фабрик, які забезпечили людей роботою? Може, зменшився відтік наших людей за кордон? На всі ці та десятки інших подібних питань я даю однозначну відповідь: «На жаль, ні!».

  • Тому 31 березня цього року й моя відповідь на виборчій дільниці теж буде однозначною: «Ні! – Петру Порошенку».

Розглядала можливість «нового обличчя», того, хто ще не був при владі. Вирішила детальніше ознайомитися з таким кандидатом на президентський пост, як Володимир Зеленський. Мене не вразило навіть те, що він шоумен – клоун, котрий знімає фільми у Росії і заробляє там мільйони, що його виборчу компанію фінансують олігархи. Я задумалась над іншим. Як ця людина керуватиме такою великою країною в умовах війни, соціально-економічної, політичної кризи без державного управлінського досвіду, без наявної, перевіреної професійної команди? Чи зможе він на рівних спілкуватися зі світовими лідерами? Чи має він реальну програму розвитку країни, яку сам готував, знає і зможе її втілити в життя найближчим часом? Чи усвідомлено він заявляє, що запровадить «нульову декларацію» для бізнесу, а, значить, амністію для всіх олігархів, злодіїв-мільйонерів, які обкрадали нашу державу роками, що готовий дати старт «ринку землі», а це – масовій її розпродажі латифундистам, іноземцям.

Усвідомила, не маю права голосувати за людину, про яку практично нічого не знаю, або «кота у мішку», якого лише бачила у телевізійному ящику, бо це буде черговий експеримент над Україною. Нам потрібен розвиток, відродження, становлення, об’єднання України , а не продовжувати котитися у прірву.

Серед 39 кандидатів у Президенти, які залишаються у списку, одних знаю добре, інших – менше, а прізвища окремих побачила вперше. Зупинилася на перших, прочитала ще раз про них, ознайомилася з програмами, поспілкувалася з багатьма своїми знайомими і вирішила, що голосуватиму за Юлію Тимошенко. Знаю, одні, особливо прихильники Порошенка, скажуть, що дарма, зате багато інших – підтримають. Є ще й ті, котрі не визначилися. Дуже хотілося б, щоб вони ознайомилися з моїми аргументами і прийняли, як і я, яка думала, що не піду на вибори, позитивне рішення. Адже від нашого з вами голосування 31 березня залежить, куди Україна буде рухатися далі – продовжувати дрейфувати у бідність і стагнацію чи навпаки – зробить економічний стрибок, відновить мир і територіальну цілісність, дасть надію на майбутнє. Відверто кажучи, ми з вами обиратимемо між кандидатом від олігархів і кандидатом від народу. Тому так важливо, щоб кожен з нас, виборців, голосував дуже відповідально з думкою про свою країну , наших дітей. Бо, щоб здолати нині діючу систему і провести реальні зміни, не досить бути просто хорошою людиною, або знову великим обіцяльником.

  • Ставка має бути на сильного лідера, який має політичний досвід, харизму, залізний характер і сталеву волю. Таким лідером, на мою думку, сьогодні є Юлія Тимошенко.

Вона чітко знає, що і як робити. Вона готова діяти з першої хвилини після зміни влади. І усвідомлює, що справжні зміни – це ті, які покращать життя звичайних українців, а не олігархів. Якщо проаналізувати її біографію, стає зрозуміло: вона, власне, і є альтернативою старій системі. Бо єдина, хто може здолати олігархів. Більше того, її оголосили ворогом №1 режиму як часів Кучми, Януковича, так і чинного режиму. Її кидали за грати, на її дискредитацію витрачали мільйони доларів і наймали найкращих політтехнологів. Але вона вистояла і загартувалася у боротьбі.

Найважливіше те, що Юлія Тимошенко – єдина, хто має стратегічне бачення і здатна провести справжні докорінні зміни. Разом зі 100 найкращими експертами Тимошенко протягом року напрацювала «Новий курс України». Це покроковий план дій, який здійснюватимуть одразу після зміни влади. Мета стратегії – перетворити країну з відсталою сировинною економікою на успішну інноваційну державу, яка може відстоювати своє місце у глобальному світі. Це дозволить створити умови для реалізації можливостей та інтересів усіх верств населення. Від молоді, якій сьогодні нелегко знайти себе у власній країні, до людей похилого віку, які почуваються обдуреними, кинутими напризволяще державою.

Найвідоміша обіцянка Тимошенко, яку вона планує виконати у перші місяці, – знизити вдвоє ціну на газ для населення. Для пересічного виборця це питання справді важливе, бо для більшості українців комунальні послуги, які зросли на порядок за останні роки, стали непосильними. А січневі платіжки із захмарними нарахуваннями за газ – просто удар під дих. Аргументи Юлії Тимошенко набирають ваги, особливо враховуючи те, що цього року заплановано двоетапне здорожчання газу – у травні та наприкінці року, загалом 43%.

Важливо, що кандидат у Президенти не боїться порушувати ці питання на міжнародних майданчиках, де зустрічається зі світовими лідерами та представниками найвпливовіших організацій. Під час заходів Мюнхенської безпекової конференції Тимошенко вперше заявила про перегляд угоди з МВФ у частині оптимізації ціни на природний газ для населення, пояснюючи, що підвищення, проведене чинним урядом, було необгрунтованим. У своєму виступі політик наголосила на необхідності продовження співпраці, але, на її переконання, ця співпраця має базуватися на принципах, вигідних Україні. Врешті-решт, це логічно: якщо ціни на газ перетворюються у зашморг, вони душать не тільки громадян, а й усю українську економіку.

Досить важливо, що Юлія Тимо­шенко задовго до виборів почала те, що має робити справжній президент, – зшивати країну. Вона вже встигла, як кандидат на пост президента України, провести всеукраїнський передвиборчий тур, консолідуючи всіх, хто прагне змін і опонує чинній владі.

Мені можуть закинути: обіцяти одне, а зробити – зовсім інше. Ми вже ситі обіцянками напередодні виборів. Аргументом або запорукою того, що вірю у те, що Юлія Тимошенко виконає обіцяне, є її попередня діяльність при владі. Адже всім пам’ятні її реальні кроки з ліквідації бартерних розрахунків в енергетичній галузі, припинення так званих «віяльних» відключень електроенергії, повторній продажі за 25 мільярдів гривень металургійного комбінату «Криворіжсталь», введення програми «Контрабанда – Стоп!», яка на мільярди збільшила прибутки від надходжень митниці, значне зростання допомог при народженні першої, другої, третьої дитини, заробітних плат, пенсій, стипендій студентам, стабільність тарифів для населення, безкоштовні видачі черговикам ордерів на квартири, державних актів власності на земельні ділянки, компенсації втрат для людей, бізнесу від повені та багато іншого.

Тому не сумніваюся, що, ставши Президентом України, вона протягом перших 100 днів, як і обіцяла, знизить удвічі тарифи на газ, затребує фінансові звіти НБУ, проведе аудит бюджетних надходжень та видатків, структуру поставок Збройним силам та перелік усіх підприємств, які проходять по «оборонних» та стратегічних статтях, перевірить, скільки позичили, куди ділися і як пропали кошти від світових фінансових інституцій, міжнародні допомоги, хто і скільки направив грошей в офшори та багато іншого, чого мільйони простих українців очікують вже роками.

Тому своє майбутнє, нашої країни я пов’язую лише з сильною, мудрою та професійно підготовленою для керівництва державою людиною – Юлією Тимошенко.

Марія ІВАНОЧКО.

Юлія Тимошенко впевнено перемагає на виборах президента, – результати анкетування 2,5 мільйонів

Юлія Тимошенко лідирує у президентському рейтингу, «срібло» – у Володимира Зеленського. А Петро Порошенко отримує третє місце. У другому турі виборів Тимошенко зі значним відривом перемагає і Зеленського, і Порошенка.

Такі дані фіксує всеукраїнське анкетування, яке провели протягом лютого. Під час дослідження зібрано 2,5 мільйона анкет по всій Україні.

Політичною партією «Все­українське об’єднання «Батьківщина» фактично здійснювалося опитування громадської думки шляхом проведення відповідного анкетування щодо результатів виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Результати опитування 2,5 млн. українців – 1-й тур

Юлія Тимошенко – 31,68%;

Володимир Зеленський – 20,96%;

Петро Порошенко – 15,80%;

Олег Ляшко – 7,65%;

Юрій Бойко – 7,62%;

Анатолій Гриценко – 7,50%;

Олександр Вілкул – 3,24%;

Андрій Садовий – 2,94%;

Руслан Кошулинський – 2,44%.

Вибори Президента України – 2019.

«Сьогоднішні результати, 31% в Юлії Тимошенко, – це є фактично прогнозне опитування, яке робить кожна соцкомпанія. Єдина різниця – це не тисячі, а реальні 2,5 млн. громадян, які були опитані. Це вже не опитування, а реальне голосування», – сказав під час прес-конференції у Києві заступник голови фракції «Батьківщина» у Верховній Раді України Сергій Соболєв.

Результати опитування

2,5 млн. українців – 2-й тур

Юлія Тимошенко – 50,53%;

Володимир Зеленський – 40,55%.

Юлія Тимошенко – 57,50%

Петро Порошенко – 31,20%

Вибори Президента України – 2019.

1) Час проведення АНКЕТУВАННЯ – лютий 2019 року; 2) територія, яку охоплювало опитування – всі області України, крім окупованих територій; 3) розмір формування соціологічної вибірки опитаних – 2 млн. 544 тис. 337 опитаних; 4) спосіб формування соціологічної вибірки опитаних – нерепрезентативний; 5) метод опитування – анкетування; 6) точне формулювання питань:

І. Якщо б вибори Президента України відбувались у найближчу неділю, за кого б ви б проголосували?

1. Бойко ЮрійАнатолійович; 2. Вілкул Олександр Юрійович; 3. Гриценко Анатолій Степанович; 4. Зеленський Володимир Олександрович; 5. Кошулинський Руслан Володимирович; 6. Ляшко Олег Валерійович; 7. Порошенко Петро Олексійович; 8. Садовий Андрій Іванович; 9. Тимошенко Юлія Володимирівна.

ІІ. Якби у другий тур виборів Президента України вийшли наступні кандидати, за кого б ви проголосували?

1. Зеленський Володимир Олександрович; 2. Тимошенко Юлія Володимирівна

ІІІ. Якби у другий тур виборів Президента України вийшли наступні кандидати, за кого б ви проголосували?

1. Порошенко Петро Олексійович;

2. Тимошенко Юлія Володимирівна.

7) можлива статистична похибка – не більше 1%; 8) повна назва організації, що проводила опитування – політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»; 9) замовник опитування – політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!