Газета по-надвірнянськи
 

Закони про 10% за розмитнення авто мають бути прийняті

1 березня 2019, 13:04 | Рубрика: Депутати за роботою Версія для друку Версія для друку 2,049 переглядів

Таке рішення прийняла Надвірнянська районна рада 21 лютого ц. р. Депутати направили офіційне звернення до Голови Верховної Ради Андрія Парубія щодо забезпечення якнайшвидшого розгляду проектів законів № 9518 та № 9519, які передбачають на три роки розмитнення автомобілів за ставкою 10% та принесуть у держбюджет 23 мільярди гривень.

дерев

Їх у Верховній Раді зареєстрував народний депутат України, один із лідерів партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко. Ці закони спрямовані на створення умов для доступності придбання автомобілів громадянами.

«24 травня закінчується перехідний період, протягом якого водії можуть вільно пересуватись на єврономерах. Те, що зараз відбувається, на митниці, наскільки вона завантажена і не встигає розмитнювати бажаючих, кожен із власників таких авто бачить. За тією статистикою, яку надає Державна фіскальна служба, з-понад 1 мільйона таких автомобілів, які сьогодні є на території України, за станом на 22 січня розмитнено лише 44 тисячі. Навіть, якщо і надалі розмитнення здійснюватиметься зі швидкістю приблизно 2700 авто в день, то всього лише розмитнять близько 100 тисяч автомобілів з понад 1 мільйона», – заявила очільниця фракції «ВОЛЯ» у Надвірнянській райраді Тетяна Пришляк під час сесії.

Вона також зазначила, що закони про розмитнення будуть фінансово вигідні для держбюджету, наповнення Пенсійного фонду, а також для кожного українця, який має авто на єврономерах.

«Враховано всі пропозиції від ГО «АвтоЄвроСила», всіх організацій, які протестують проти нещодавно прийнятого закону про розмитнення, який є не пільговим, а звичайним фарсом», – сказала Тетяна Пришляк.

Відзначимо, що до написання законопроектів Юрія Дерев’янка долучилось 80 громадських організацій і понад 10000 людей по всій Україні.

«Зараз нам з вами потрібно максимально згуртуватися, щоб дотиснути владу почути нашу Волю та ухвалити закон. Бездіяльність влади – це позбавлення людей їхньої власності та недоотримання бюджетом понад 23 мільярдів гривень, які держава отримає внаслідок розмитнення автомобілів!», – говорить народний депутат України, кандидат у Президенти Юрій Дерев’янко.

А звернення щодо підтримки законів Юрія Дерев’янка і якнайшвидшого розгляду їх Верховною Радою прийняла також Івано-Франківська обласна рада, повідомляє прес-служба народного депутата України Юрія Дерев’янка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!