Газета по-надвірнянськи
 

Зміни у наданні житлових субсидій

15 березня 2019, 13:06 | Рубрика: До відома краян Версія для друку Версія для друку 975 переглядів

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р. № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» вносяться зміни до постанови КМУ від 21 жовтня 1995 р. № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

монет

Із березня 2019 року змінено механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидію призначили до 31 грудня 2018 року, починаючи із субсидії за лютий 2019 року, її виплачуватимуть готівкою. Для домогосподарств, яким субсидію призначили із січня 2019 року, її надаватимуть у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів АТ «Ощадбанк» для подальших розрахунків із надавачами послуг.

Розмір призначеної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року виплатять: пенсіонерам – Пенсійний фонд України разом з пенсійною виплатою (доставку/виплату субсидії здійснять поштою або її зарахують на пенсійний банківський рахунок); особам, які не одержують пенсію, – АТ «Ощадбанк» шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ (для цього необхідно після 12 березня 2019 р. звернутися до будь-якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним номером).

Після отримання субсидії готівкою споживач має забезпечити оплату спожитих послуг, оскільки наявність простроченої заборгованості унеможливить подальше надання державної підтримки.

Відповідно до постанови установлено, що з 1 травня 2019 р. призначення житлової субсидії домогосподарствам, які таку субсидію одержували протягом опалювального сезону 2018/2019 року, призначатимуть лише після подання нової заяви (в якій обов`язково зазначають номер мобільного телефону заявника) і декларації.

Марія ЮРЧИЛО,

начальник управління соціального

захисту населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!