Газета по-надвірнянськи
 

Час робити добрі справи!

19 квітня 2019, 14:41 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 476 переглядів

Упродовж життя людина є творцем духовного і матеріального, доброго і злого, дріб’язкового і вагомого. І якщо в молодості вона переконана, що все залежить від неї самої, то у похилому віці, а особливо у глибокій старості, розуміє, що є обставини проти яких нічого не вдієш і що потрібна допомога та підтримка збоку. Хтось її отримує від рідних та близьких, а для когось, хто на старості літ залишився один на один із самотністю, єдина надія на добрих милосердних людей.

Працівники Надвірнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) допомагають самотнім в побуті, підтримують добрим словом, увагою та порадою. У банку вживаного одягу та взуття наші підопічні можуть вибрати потрібний їм одяг та взуття. У пункті прокату технічних та інших засобів реабілітації, при потребі, отримують палиці, милиці, ходунки, інвалідні візки. В кабінеті надання перукарських послуг – стрижки від умілого перукаря. Протягом року терцентр співпрацює з благодійниками міста та району для видачі подарункових продуктових наборів тим одиноким, які перебувають у вкрай важкій життєвій ситуації.

То ж зараз, напередодні Великодніх свят, давайте згуртуємось,  та спільними зусиллями зробимо добру справу. Адже цим одиноким людям дуже хочеться, щоб напередодні Світлого Христового Воскресіння хтось завітав до них, приніс великодні кошики, сказав теплі слова підтримки. Допомога кожного з Вас дасть можливість самотнім впродовж свят почуватися менш обділеними долею і не такими самотніми у цьому світі.

Для тих, хто виявить бажання допомогти, звертайтеся за адресою: м. Надвірна, майдан Шевченка, 3, 3-й поверх, каб. 59. Контактний телефон: 2-51-27.

Директор Надвірнянського територіального

центру соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

Роман Огерук.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!