Газета по-надвірнянськи
 

Дотація за молодняк великої рогатої худоби

5 квітня 2019, 11:52 | Рубрика: До відома краян Версія для друку Версія для друку 416 переглядів

Доводимо до відома органів місцевого самоврядування та жителів району, що Постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 р. № 110 (набрала чинності 22.02.2019) внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 (чинна з 28.02.2018) (далі – Порядок), яким визначено, що відповідно до пункту 9 даної Постанови дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

бички

Дотацію за молодняк, набутий шляхом його переміщення від інших власників, надають за кожні чотири місяці його утримання від дати переміщення до досягнення ним тринадцятимісячного віку.

Дотацію за молодняк, який народився у господарствах фізичних осіб, надають за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі: за перші 4 місяці – 300 грн., за другі – 700 грн., за треті – 1500 грн. Загальний обсяг дотації 2500 грн. на одну голову.

Для отримання дотації фізичні особи надають до органів місцевого самоврядування копії таких документів: паспорт великої рогатої худоби; паспорт громадянина України; довідку, про реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків; довідку про відкриття рахунку в банку.

Зазначені документи приймають органи місцевого самоврядування протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня, до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження.

Документи, що подають для отримання дотації за молодняк, якому виповнилося 12 місяців у грудні попереднього року, приймають до 1 квітня поточного року.

Наталія ОСТАП`ЮК,

головний спеціаліст відділу економічного розвитку, промисловості,

транспорту та лісового господарства РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!