- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Дотація за молодняк великої рогатої худоби

Posted By Модератор On 05.04.2019 @ 11:52 In До відома краян | No Comments

Доводимо до відома органів місцевого самоврядування та жителів району, що Постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 р. № 110 (набрала чинності 22.02.2019) внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 (чинна з 28.02.2018) (далі – Порядок), яким визначено, що відповідно до пункту 9 даної Постанови дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

бички [1]

Дотацію за молодняк, набутий шляхом його переміщення від інших власників, надають за кожні чотири місяці його утримання від дати переміщення до досягнення ним тринадцятимісячного віку.

Дотацію за молодняк, який народився у господарствах фізичних осіб, надають за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі: за перші 4 місяці – 300 грн., за другі – 700 грн., за треті – 1500 грн. Загальний обсяг дотації 2500 грн. на одну голову.

Для отримання дотації фізичні особи надають до органів місцевого самоврядування копії таких документів: паспорт великої рогатої худоби; паспорт громадянина України; довідку, про реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків; довідку про відкриття рахунку в банку.

Зазначені документи приймають органи місцевого самоврядування протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня, до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження.

Документи, що подають для отримання дотації за молодняк, якому виповнилося 12 місяців у грудні попереднього року, приймають до 1 квітня поточного року.

Наталія ОСТАП`ЮК,

головний спеціаліст відділу економічного розвитку, промисловості,

транспорту та лісового господарства РДА.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/04/dotatsiya-za-molodnyak-velykoji-rohatoji-hudoby/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2019/04/бички.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.