Газета по-надвірнянськи
 

«Година Землі» – турбота про майбутнє

5 квітня 2019, 10:30 | Рубрика: Акцент, Природа Версія для друку Версія для друку 1,622 переглядів

Минулого четверга, напередодні проведення міжнародної акції «Година Землі», зусиллями працівників природного заповідника «Горгани» і відділу економічного розвитку, промисловості, транспорту та лісового господарства РДА організовано тематичний «круглий стіл».

година землі

У ньому взяли участь представники громадських організацій, закладів освіти та культури, зокрема, в. о директора ПЗ «Горгани» Ярослав Петращук, відповідальний працівник виконавчого апарату районної ради Степан Дричак, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович і начальник відділу РДА Ярослав Старків.

Зокрема, Ярослав Петращук нагадав усім, що нашою місією на землі є зберегти природу для наступних поколінь.

– «Година Землі» є генератором певних ідей і кожен з нас має вкласти частинку в покращення екологічної ситуації у регіоні.

Зіновій Андрійович наголосив, що такі природоохоронні акції повинні бути у підсвідомості кожного з нас і повсякчас спонукати до примноження і збереження екосистеми. Також спільним меседжем від усіх учасників стало очищення від сміття придорожніх канав та русел річок.

Працівники сектору екологічної освіти «ПЗ «Горгани» Людмила Кравчук і Роман Кузнєцов здійснювали модерування заходу, презентували мультимедійні файли і зачитали історичну довідку про важливість години Землі, до якого доєдналося чи не все світове співтовариство.

На превеликий жаль і неабиякі побоювання, ситуація з екологією у Надвірнянщині залишає бажати кращого. Та вірмо в те, що завдяки спільним рішенням і дієвим підходам нам вдасться вирішити цю проблему.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!