Газета по-надвірнянськи
 

Хресною Дорогою із Гаврилівською молоддю

12 квітня 2019, 11:03 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 371 переглядів

Сьогодні я прийшов до Тебе, Господи, бо мені також нелегко у моєму бурхливому, молодечому житті. На цій Хресній Дорозі хочу просити у Тебе допомоги, щоби могти перенести усі випробування, що чекають на мене, проситиму у Тебе сили, щоб вистояти у часі спокус. А зараз прошу у Тебе любові, щоб могти Тебе наслідувати до кінця…

Вже не один рік поспіль Марія Мельник, завідувачка Гаврилівської бібліотекої Переріслянської ОТГ у часі Великого посту готує з активними користувачами, молодіжною спільнотою «Агапе», яка діє при церкві Архистратига Михаїла, й організовує проведення стацій дитячої Хресної Дороги.

Відправа цьогорічної Хресної ходи – особлива. Розпочали її в Гаврилівській церкві Архистратига Михаїла. Отець Роман Григораш наголосив, що така спільна молитва є чудовою нагодою до глибшого усвідомлення дітьми несправедливого засуду і смерті Христа через наші погані вчинки, а тому спонукає до глибшого співчуття і більшої любові до Нього. Подякував усім учасникам дитячої Хресної Дороги і подарував образки.

На запрошення завідувача Ланчинської міської бібліотеки для дітей Наталії Яремин ми прибули, щоб пройти стації Хресної Дороги, роздумуючи про страсті Христові, страждання з великої любові до нас. Отець Тарас Щербатюк храму Архистратига Михаїла Ланчинської ОТГ поблагословив на добру справу і промовив, що Хресна Дорога належить до тих доріг, які найсильніше зворушують людське серце, бо на ній ми відчуваємо страсті Божого Сина і багатостраждальні материнські муки. Наталія Яремин висловила слова вдячності присутнім і підкреслила, що не одне людське серце стрепенулося під час проходження стацій дітьми, не одна християнська душа, роздумуючи над страстями Господніми, відчула той біль і страх, які відчув Син Божий, ідучи на смерть.

Учасники дитячої Хресної Дороги Гаврилівської бібліотеки також взяли участь у районному семінарі «Духовно-моральні цінності, як гармонійна основа процесу формування світогляду дитини», організованому Надвірнянською районною бібліотекою для дітей ім. І. Яцури. Присутні уважно слухали, як учасники душевно провадили Хресну Дорогу, брали участь у читанні стацій, роздумуючи про любов Господа: семінарист Іван Молитовник, Яна Олійник, Володимир Мельник, Софія Демчук, Андрій Гавкалюк, Анжеліка Хабайлюк, Анна Лавришин, Марійка Мельник, Наталія Грицяк, Павло Одо­кій, Діана Пилип’як, Ірина Грицяк, Надія Вельган, Софія Казюк, Владислав Воробець, Марійка Мороз, Іванна Одокій, Роман Мельник. Під музичний супровід музкерівника Василя Лацка лунав спільний спів релігійних пісень.

З ініціативи о. Романа Григораша учасники дитячої Хресної Дороги пройшли стації у районному центрі дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді. Директор закладу Руслана Калин радо прийняла нас і щиро дякувала за такий виховний захід. Глядачі мали можливість доторкнутись до духовного, відчути перенесені рани Господні на хресті.

Тетяна ГАВРИЛЕНКО.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!