Газета по-надвірнянськи
 

«Майбутнє лісу – у твоїх руках»

26 квітня 2019, 11:08 | Рубрика: Акцент, Природа Версія для друку Версія для друку 2,658 переглядів

У рамках акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках» працівники ДП «Надвірнянський лісгосп» разом з учнями шкільного лісництва Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ст. посадили лісові культури у кварталі 50 площею 1 га Максимецького лісництва та кварталі 32 площею 0,6 га Бистрицького лісництва (на світлині).

Лісгосп

Уже традиційно у рамках згаданої акції лісівники Надвірнянського лісового господарства запрошують взяти участь у весняній посадці лісу шкільні лісництва та всіх небайдужих краян.

Перед посадкою лісівники також укотре нагадали, як правильно висаджувати у ґрунт посадковий матеріал. Дотримання всіх необхідних складових технології посадки лісових культур – запорука хорошої приживлюваності і подальшого їх росту. Діти уважно і з відчуттям любові до лісу викопували ямки, щоб посадити туди маленькі саджанці, які у майбутньому стануть справжнім лісом.

  • На території ДП «Надвірнянський лісгосп» на сьогодні вже висаджено різних лісоутворюючих культур на площі 23 га із запланованих 50 гектарів.

Не приховували своєї радості від злагодженої роботи дітвори працівники підприємства. Нам приємно, що так багато людей долучається до такої важливої справи, як відновлення лісів.

Акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках» дає усім чудову можливість оцінити своє ставлення до лісу, природи, долучитися до вирішення проблеми збереження лісу та довкілля загалом.

Не будьте байдужими! Посадіть своє дерево. Нехай росте воно і квітне. Пам’ятайте: підтримавши таку акцію, ви не лише прикрасите власну оселю, а й збагатите планету чистим свіжим повітрям, покращите екологічну ситуацію краю, збережете здоров’я собі і майбутнім поколінням.

ДП «Надвірнянський лісгосп».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!