Газета по-надвірнянськи
 

Пам’ять про воїна – нетлінна

26 квітня 2019, 11:26 | Рубрика: Пам`ять і шана, Спорт Версія для друку Версія для друку 361 переглядів

Уже третій рік поспіль на теренах Надвірнянщини проводять дитячий турнір з міні-футболу на кубок «Прикарпатська весна» пам’яті воїна АТО Анатолія Гаркавенка. Участь у змаганнях взяли шість команд з Надвірнянського району (вік учасників до 17 років).

Бронзовий фінал видався надвірнянським: «Торнадо» (капітан Денис Максим`юк) переграв «Надвірну» (Олег Рубінський), а в золотому – «Заріччя» (Артем Пилка) здолало «Чорні Ослави» (Михайло Крайлюк). Призерів мама воїна Анна Степанівна Гаркавенко, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, депутат міської ради Василь Кузюк, вояки-ветерани АТО Андрій Левицький і Володимир Каралаш пошанували дипломами та медалями, а переможців відзначили футбольним м’ячем і кубком, який на цей турнір презентувала директор магазину «Спорттовари» з міста Чернівці, шанувальниця міні-футболу Галина Томнік.

Кращими у своїх амплуа стали: воротар – Михайло Чайковський («Чорні Ослави»), захисник – Володимир Дем’янчук («Надвірна»), нападник – Євген Данилюк («Заріччя»), бомбардир – Роман Гуйманюк («Заріччя» ), найбільш технічний гравець – Валентин Туєшин («Торнадо») та гравець – Ростислав Гаврилюк («Заріччя»).

До символічної збірної турніру увійшли: воротар – Артем Пилка («Заріччя»), захисники – Роман Гайзлер («Чорні Ослави») та Олександр Бойко («Торнадо»), нападники – Іван Дубей («Чорні Ослави») та Василь Синяк («Заріччя»).

Кращими в командах-призерах стали: «Заріччя» – Ростислав Гаврилюк, «Чорні Ослави» – Віталій Левкун, «Торнадо» – Віталій Камінь та «Надвірна» – Володимир Дем’янчук.

Також Василь Кузюк для потреб районної федерації міні-футболу передав комплект манішок, які використовуватимуть для проведення дитячих турнірів. У виступі Анна Степанівна відзначила, що турнір пройшов на високому рівні і команди-фіналісти показали хороший рівень гри, а заключний фінальний матч став справжньою футбольною феє­рією.

– Дякую керівництву міста Надвірна, районній федерації міні-футболу, учасникам змагань, численним глядачам – всім, хто був присутній на стадіоні «Нафтовик», що вони знайшли можливість відвідати ці змагання, тим самим вшанувати пам’ять про мого сина Анатолія.

Зіновій Андрійович виокремив рейтинг цього турніру.

– У нашому місті вже з добрий десяток років проводиться чи не найбільше дитячих змагань з міні-футболу, і саме цей факт, що до нас їдуть грати футболісти з інших районів, свідчить про те, що Надвірна є столицею дитячого міні-футболу. Володимира Каралаша вразила атмосфера, яка панувала на змаганнях – спортивна боротьба, величезне бажання всіх команд перемогти.

Інформація Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!