Газета по-надвірнянськи
 

Порядок виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях

19 квітня 2019, 10:34 | Рубрика: До відома краян Версія для друку Версія для друку 360 переглядів

Управління соціального захисту населення РДА інформує, що Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям» від 13 березня 2019 р. № 250.

дит-виплати

Зокрема, із 1 квітня 2019 р. запроваджено додатковий вид соціальних виплат – допомога на дітей, яких виховують у багатодітних сім’ях. Її надають одному із батьків дитини, які постійно проживають разом із дитиною. Таку допомогу призначають на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до органу соціального захисту населення та виплачують щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

У разі, коли у сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплату допомоги здійснюють на кожну таку дитину.

  • Розмір названої допомоги складає 1700 грн. щомісячно.
  • Установлено, що для громадян, які звернулися у період із квітня по червень 2019 р., допомогу призначають із 1 квітня 2019 р.

Для її призначення заявник подає такі документи: заяву, затверджену Міністерством соцполітики, а також копії: паспорта, посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї, свідоцтв про народження всіх дітей – усі з пред`явленням оригіналів.

Марія ЮРЧИЛО,

начальник управління

соціального захисту населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!