Газета по-надвірнянськи
 

Склад дільничних виборчих комісій з повторного голосування 21 квітня 2019 року з виборів Президента України 31 березня 2019 року територіального виборчого округу № 87

19 квітня 2019, 10:50 | Рубрика: ВИБОРИ Версія для друку Версія для друку 167 переглядів

Згідно з постановою «Про формування нового складу дільничних виборчих комісій» № 7 від 14 квітня 2019 року окружної виборчої комісії для організації підготовки та проведення повторного голосування 21 квітня 2019 року з виборів Президента України 31 березня 2019 року територіального виборчого округу № 87 (голова ОВК Д. В. Голіней, секретар ОВК – І. І. Бабій) утворено дільничні виборчі комісії звичайних виборчих дільниць, у т. ч. у Богородчанському, Коломийському і Надвірнянському районах та м. Яремчі.

вибори

Богородчанський район

Виборча дільниця № 260001

звичайна, Велика

(вул. Шевченка, 65, смт. Богородчани)

Голова комісії – Мензатюк Роман Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Семків Надія Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Рогів Марія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Остапишин Ксенія Іллінічна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Басараб Леся Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Горішний Ігор Іларіонович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Стрілець Ірина Орестівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Слупко Володимир Іванович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Пилипів Роман Васильович ((суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Сушайло Ольга Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Присяжнюк Тетяна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бобик Катерина Андріївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Лисак Юрій Олександрович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ярич Наталія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Дідух Ірина Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мартинюк Мар’яна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260002

звичайна, Велика

(вул. Грушевського, 12, смт. Богородчани)

Голова комісії – Руденко Ірина Богданівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Данилюк Тетяна Богданівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Клебан Тетяна Анатоліївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Цівка Оксана Богданівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Данилюк Василина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Федорів Леся Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Коритан Любов Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Рокоманюк Надія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кремез Ірина Олександрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ковальчук Катерина Віталіївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Вербовський Андрій Володимирович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Михайлишин Надія Степанівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Яремчак Уляна Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Стоцька Людмила Антонівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Петришин Дар’я Олександрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Цюпа Іван Федорович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260003

звичайна, Велика

(вул. Ярослава Мудрого, 14, смт. Богородчани)

Голова комісії – Боюк Марія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Цахнів Ірина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Луканюк Вікторія Тарасівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гулей Тетяна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Марусин Роман Ярославович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Лучинська Дарія Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Боюк Роман Іванович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Марусин Мар’яна Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Басараб Володимир Ярославович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Багрій Тетяна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Багрій Роман Іванович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович)

Стефуняк Наталія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Роспопа Ірина Мирославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кипещук Любов Степанівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мариневич Надія Олексіївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Лапко Руслана Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260004

звичайна, Середня

(вул. Грушевського, 29, смт. Солотвин)

Голова комісії – Оглоб’як Марія Миронівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Секретар комісії – Мушкевич Уляна Олегівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Кріцак Оксана Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Андрішак Іванна Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Струтинська Світлана Богданівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Паневник Оксана Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Рибчинська Любов Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бариляк Любов Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Варварук Наталія Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Огера Наталія Степанівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Іванків Ганна Юріївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мельник Мар’яна Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Андрусишин Надія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гут Христина Сергіївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260005

звичайна, Середня

(вул. Грушевського, 17, смт. Солотвин)

Голова комісії – Кріцак Софія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Юрчак Наталія Богданівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Мацькало Мар’яна Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гайдар Стефанія Юріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Семанчук Тетяна Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович)

Тимчук Богдана Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Петришин Марія Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Сенчак Анна Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дяченко Віра Анатоліївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кленцей Мар’яна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кріцак Олександра Богданівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гуменяк Ольга Мирославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Тимофій Руслана Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Андрейчук Леся Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260006

звичайна, Середня

(вул. В. Стуса, 2, смт. Солотвин)

Голова комісії – Богославець Олександра Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Пшик Наталія Йосипівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Огера Оксана Степанівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Луквінська Любов Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кріцак Віталій Степанович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Хімчак Тетяна Вікторівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Сливоцька Оксана Ігорівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Тимофій Тетяна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Паньків Тетяна Степанівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Максимчук Ольга Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Римарук Володимир Ярославович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Суслик Дарія Броніславівна     14.04.2019 (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мартинів Вікторія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Волочій Віктор Володимирович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260007

звичайна, Велика

(вул. Надрічна, 15, с. Бабче)

Голова комісії – Іванчук Катерина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Іванущак Світлана Петрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Олексин Інна Олександрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Матієшин Марія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович

Катрич Ірина Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дацишин Надія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Жук Надія Степанівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гринишак Надія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Іванущак Світлана Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Катрич Марія Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Іванчук Любов Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Микитюк Марія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Турелик Катерина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Филюк Лілія Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бабійчук Євдокія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Іванчук Ніна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260010

звичайна, Середня

(вул. Українська, 312, с. Горохолина)

Голова комісії – Новіцька Оксана Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Климів Марія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Стефурак Лілія Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Мензатюк Яна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бургарт Надія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Михайлишин Вікторія Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Перфільєва Олеся Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Паламарчук Володимир Дмитрович (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Гатич Ольга Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Борищак Тетяна Мирославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Василів Любов Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Грабовецька Іванна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Капущак Олександра Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Халак Олександра Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович),

Виборча дільниця № 260011

звичайна, Середня

(вул. Українська, 578 А, с. Горохолина)

Голова комісії – Ковтун Оксана Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Здерко Роксолана Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Кнузевич Тетяна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Тимків Христина Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дубів Любомир Володимирович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Боднарук Леся Миронівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Канюк Тетяна Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Тимків Надія Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Калинчук Анна Андріївна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Рицар Уляна Юріївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Аннюк Іванна Богданівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Костюк Марія Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бургарт Руслана Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Чуйко Галина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260012

звичайна, Середня

(вул. В. Чорновола, 809 А, с. Горохолин Ліс)

Голова комісії – Прокопів Роман Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Гатич Марія Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Прокопів Мар’ян Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Крайник Марія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Балабан Ольга Федорівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Андрусяк Христина Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кулик Владислав Анатолійович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гатич Оксана Ярославівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Куневич Алла Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гоголь Галина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Явірська Марія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Свистюк Надія Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бойченко Любов Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Прокопів Олеся Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260013

звичайна,Середня,

(вул. Козацька, 4, с. Грабовець)

Голова комісії – Гуцуляк Надія Вікторівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Чайка Світлана Онуфріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Краюшкіна Ганна Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гуцуляк Марія Олексіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Чайка Олександр Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гуйтин Леся Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Плазинська Лілія Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гутник Марія Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Попович Жанна Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Капущак Оксана Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бойчук Галина Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Палюга Олександра Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Куртяник Ольга Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гречанюк Марія Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260016

звичайна, Велика

(вул. Степаняка, 30А, с. Дзвиняч)

Голова комісії – Цахнів Марія Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Зубів Мар’яна Миронівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Проць Оксана Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Вірстюк Марія Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дмитраш Мар’яна Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Костей Юлія Степанівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Волочій Надія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Семків Наталія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Карабінович Галина Гаврилівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Струк Лілія Вікторівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бойчук Марія Богданівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гаврилів Мар’яна Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Остропольський Богдан Миколайович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Волочій Світлана Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Семків Іванна Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Яблінчук Наталія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260017

звичайна, Велика

(вул. Січових Стрільців, 45, с. Жураки)

Голова комісії – Мацола Наталія Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Грицюк Руслана Мирославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Волочій Людмила Юріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Цибульська Вікторія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Мельник Наталія Ігорівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Філін Марія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Михальчук Іванна Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Сенеджук Зіновія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Іванущин Оксана Михайлівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Стефанців Надія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мельник Євгенія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Грицюк Оксана Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Петрицька Любомира Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Петрицький Анатолій Миколайович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Сімакова Ольга Йосипівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Дрогомирецька Руслана Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260018

звичайна, Середня

(вул. Шевченка, 1, с. Забережжя)

Голова комісії – Данилюк Наталія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Хімей Надія Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Бобровська Інна Вячеславівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Куртяк Назарій Євгенович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кізів Мар’яна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бенюк Ольга Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Семенишин Ганна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гунда Роман Володимирович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Амброзяк Вікторія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кучерак Марія Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Амброзяк Галина Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кицманюк Наталія Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Амброзяк Петро Юрійович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Зорій Галина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260019

звичайна, Велика

(вул. Шевченка, 63, с. Іваниківка)

Голова комісії – Дідух Христина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Романишин Марія Богданівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Гекман Василь Іванович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Прадун Ольга Петрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Токар Віра Богданівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Прокопченко Іванна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ковтик Романія Любомирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Прадун Ольга Петрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Лопатчук Оксана Миколаївна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Дяків Тетяна Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Захарчук Ганна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Квич Наталія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Левкун Тетяна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Павликівська Юлія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Шаламай Світлана Степанівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Квич Інна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260024

звичайна, Середня

(вул. Незалежності, 10, с. Манява)

Голова комісії – Рудько Віктор Дмитрович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Венгренюк Ірина Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Томин Ольга Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гап’як Оксана Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Білусяк Людмила Петрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Прокоп’юк Тетяна Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Волошинович Анна Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Федоришин Любов Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Шевсук Ольга Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Струтинський Роман Романович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Жидун Тетяна Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Шевчук Наталія Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Білусяк Лідія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бойчук Любов Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260025

звичайна, Середня

(вул. Незалежності, 1, с. Манява)

Голова комісії – Гоцанюк Олена Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Скрутинська Надія Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Бакота Наталія Степанівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Монастирецька Антоніна Романівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гуцуляк Тетяна Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Паневник Галина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Драганова Тетяна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Стадницька Людмила Богданівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Крикун Тома Альгірдівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Монастирецька Галина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Уманців Василь Михайлович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Стутинський Михайло Михайлович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Білусяк Валентина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Уманців Романія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260026

звичайна, Велика

(вул. Шептицького, 41А, с. Маркова)

Голова комісії – Процюк Марія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Секретар комісії – Клибус Тетяна Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Марковецька Анна Олексіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Буграк Марія Петрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Григорук Тетяна Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Крицька Тетяна Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Максимюк Марія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Макар Марія Олексіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Скрипник Оксана Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Уманців Світлана Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бабійчук Оксана Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бабійчук Ігор Миколайович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Скрипник Любов Олексіївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Медик Марія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Скрипник Галина Степанівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Скрипничук Оксана Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260028

звичайна, Середня

(вул. Шкільна, 1, с. Монастирчани)

Голова комісії – Ткачук Наталія Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Семенишин Олександра Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Стецюк Іванна Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Купчак Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Іванус Оксана Юріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гоголь Ольга Романівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Труш Петро Володимирович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бойченюк Руслана Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Марковецька Оксана Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Свідрак Ірина Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Антоній Орися Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Буряк Христина Богданівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Марчук Вікторія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Куртяк Віталіна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260029

звичайна, Мала

(вул. Василя Стефаника, 60 Б, с. Нивочин)

Голова комісії – Дашко Світлана Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Трінчук Марія Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Дашко Надія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Мартинюк Тетяна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бистрица Ольга Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Павлюк Олег Остапович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Пронь Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Романів Оксана Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Говера Дарія Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Глуханюк Руслана Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Олексин Андрій Михайлович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Федорів Оксана Степанівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260030

звичайна, Мала

(вул. Богдана Яцківа, 116 А, с. Гринівка)

Голова комісії – Маритинюк Руслана Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Цюпа Наталія Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Цюпа Михайло Володимирович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гринів Євген Ярославович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Надрага Назарій Ярославович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Білоус Денис Іванович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Макарищак Василь Степанович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Паливода Руслана Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Надрага Марія Олексіївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Надрага Василь Дмитрович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Підфігурний Василь Васильович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260031

звичайна, Мала

(вул. Лесі Українки, 69 А, с. Лесівка)

Голова комісії – П’ятко Микола Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Лапчук Іванна Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

П’ятко Оксана Федорівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Івасів Марія Михалівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Тимішак Мар’ян Михайлович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кривко Іван Михайлович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Тимішак Марія Федорівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Струк Оксана Олексіївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кондрашова Світлана Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гаврилюк Ярослава Григорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Тимофійчук Любов Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Стефанів Марія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260032

звичайна, Мала

(вул. Шевченка, 66, с. Похівка)

Голова комісії – Зеленюк Галина Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Секретар комісії – Дашко Тетяна Олександрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Тимчук Уляна Русланівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дашко Сергій Сергійович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дзунза Оксана Богданівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бенюк Ганна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Адамюк Христина Василівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Іванків Уляна Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Зеленюк Роман Степанович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Зеленюк Іванна Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Даляк Олександра Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Вівчаренко Іванна Ігорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260033

звичайна,Велика,

(вул. Сагайдачного, 2 А, с. Підгір’я)

Голова комісії – Кицмей Андрій Володимирович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Козак Наталія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Петришин Ірина Вікторівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кондрат Мар’яна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Мельник Світлана Ігорівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Паньків Христина Романівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Болтуць Світлана Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Петришин Віктор Михайлович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дидич Любов Василівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Барган Лілія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Припхан Ольга Степанівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гулян Уляна Богданівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Зубик Марія Степанівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Слижук Мар’яна Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Микицей Галина Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Семенишин Уляна Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260040

звичайна, Велика

(вул. Січ. Стрільців, 79, с. Старі Богородчани)

Голова комісії – Момот Оксана Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Багрій Руслана Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Івасюк Галина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Олексин Світлана Романівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович)

Олексин Олеся Вікторівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Роспопа Оксана Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Багрій Юрій Ігорович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Магдій Надія Степанівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Лопатчук Марія Петрівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Потокі Христина Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Веретчак Оксана Олексіївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Скиба Наталія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Паливода Надія Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Лисюк Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ткачук Оксана Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Луканюк Тетяна Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260041

звичайна, Середня

(вул. Д. Галицького, 1, с. Старі Богородчани)

Голова комісії – Середюк Любов Федорівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Вірстюк Оксана Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Середюк Людмила Романівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Пронь Оксана Степанівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Притула Марія Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Різак Ірина Степанівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Середюк Володимир Степанович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гарбуз Ірина Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Барабаш Оксана Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Завальська Любов Олегівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Барабаш Марія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мокан Світлана Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Долотко Наталія Валентинівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Фіртась Василь Іванович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260042

звичайна, Середня

(вул. Грушевського, 83, с. Скобичівка)

Голова комісії – Попович Наталія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Згоба Галина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Назарова Катерина Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Денис Христина Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бойко Ірина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Созанський Володимир Дмитрович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кузюк Юрій Дмитрович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Долотко Іванна Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Чорній Леся Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Стефаняк Євгенія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Крайник Оксана Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Романишак Ганна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Веретчак Оксана Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Клим’юк Леся Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260043

звичайна, Велика

(вул. Миру, 60 Г, с. Старуня)

Голова комісії – Винничук Галина Федорівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Лукач Олеся Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Труш Діана Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Винничук Мар’яна Віталіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Шутак Ярослав Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ковальчук Мар’яна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Уманців Ганна Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Драбчук Ванеса Валентинівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гаєва Наталія Юріївна (суб`єкт подання – окружна виборча клмісія);

Хімчак Марія Вікторівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Рицар Наталія Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мосюк Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Рудницька Олександра Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Михайлюк Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Хімчак Марія Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Качківська Лілія Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260044

звичайна, Середня

(вул. Красна, 78, с. Ластівці)

Голова комісії – Глодан Леся Павлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Винничук Мар’яна Віталіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Шутак Надія Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Берзницький Богдан-Володимир Адамович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Лукавський Петро Михайлович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Чуфус Наталія Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Чередниченко Ігор Вікторович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Шутак Людмила Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Данилюк Мар’яна Григорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кепещук Світлана Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Катрич Мирослава Тарасівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гищук Оксана Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ковальчук Вікторія Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гриців Стефанія Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Коломийський район

Виборча дільниця № 260329

звичайна, Велика,

(вул.Свободи, 8 А, смт. Отинія)

Голова виборчої комісії – Хайнус Оксана Сергіївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Мельник Любов Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Змага Галина Леонідівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Іванців Віталій Богданович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гвоздянська Оксана Зіновіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Петруніна Світлана Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Лесів Наталія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Іванців Галина Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Яремій Олександра Михайлівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Боднар Надія Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Зинич Галина Степанівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Романюк Інна Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Долик Ольга Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гавадзин Ліля Павлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Стадник Людмила Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Григораш Зоряна Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260330

звичайна, Велика,

(вул. Січових Стрільців, 10, смт. Отинія)

Голова виборчої комісії – Клим Ганна Петрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Мельник Ірина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Хавлюк Світлана Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Лесів Юлія Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кінащук Андрій Петрович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гулій Світлана Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Боднар Віра Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Паращук Володимир Володимирович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Єремій Оксана Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Боднарчук Надія Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Лесів Світлана Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Максименко Людмила Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Сарахман Леся Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Барабаш Ірина Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Петрик Юлія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Паштетник Уляна Олександрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260331

звичайна, Мала,

(вул.Юрія Гагаріна, 10, с. Грабич)

Голова виборчої комісії – Глушкевич Ольга Миронівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Кочан Любов Зіновіївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Амброзяк Марія Петрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ізьо Наталія Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Когут Оксана Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Хавлюк Мар’яна Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Соха Мар’яна Романівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ідзі Василь Петрович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ідзі Іван Петрович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ідзі Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Семців Іванна Федорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Федорівський Олександр Миколайович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260332

звичайна, Мала,

(вул. Коломийська, 31А, с. Глибока)

Голова виборчої комісії – Максимів Любов Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Козак Галина Степанівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Малецький Михайло Романович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Барабаш Галина Андріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кріль Ірина Дмитривна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Трухін Інна Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Хом’як Марія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Максимів Ярослав Іванович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мельничук Володимир Петрович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Лиско Віктор Богданович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Хом’як Ганна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Максимів Ольга Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260333

звичайна, Середня,

(вул. Українська, 13, с. Виноград)

Голова виборчої комісії – Луців Ганна Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Мельник Галина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Мельницька Марія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Зеленецька Ганна Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Василишин Ірина Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Болехівська Надія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Вексей Віталій Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Харчук Оксана Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Петрунецька Галина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Маснюк Оксана Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гуцул Ганна Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бакай Оксана Мирослвівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гринів Надія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Івасюк Олеся Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260334

звичайна, Мала,

(вул. Тараса Шевченка, 37, с. Нижня Велесниця)

Голова виборчої комісії – Мельничук Надія Тарасівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Шуляк Іванна Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Дуб’як Любов Романівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Микулин Ольга Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Пилип’як Лариса Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Семанюк Олександра Ігорівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Хрустівська Ольга Валеріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гараздюк Ганна Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Царевич Оксана Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Харчук Іванна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Буфан Галина Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бубняк Богдана Федорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260335

звичайна, Середня,

(вул. Підгірянки, 10 А, с. Ворона)

Голова виборчої комісії – Б’єнь Марта Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Нестерук Людмила Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Гриньків Василь Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Марчак Петро Григорович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Курган Мар’яна Романівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Чорноока Мирослава Павлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Паращук Богдан Олексійович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Пасічняк Ольга Іванівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Болехівська Марія Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Шумляс Оксана Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Волошин Василь Михайлович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Дубей Валентина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Нестерук Галина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Соловей Петро Володимирович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260336

звичайна, Велика,

(вул. Тараса Шевченка, 36, с. Угорники)

Голова виборчої комісії – Богаченко Галина Вікторівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Тимчишин Леся Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Ломпас Уляна Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Богаченко Мар’яна Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Федюк Ольга Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Малярчук Уляна Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Розвадовська Світлана Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Мандзюк Наталя Петріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Госедло Наталія Дмитрівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Голембйовська Наталія Володимирівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Мельничук Оксана Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Цінявська Галина Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Григорчин Ольга Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гороховська Мирослава Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Б’єнь Ганна Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Сіщук Людмила Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260337

звичайна, Середня,

(вул. Українська, 48 А, с. Струпків)

Голова виборчої комісії – Бойчук Ганна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – П’ятковська Людмила Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Пасічняк Ганна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Чобанюк Ірина Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Джура Світлана Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Пасічняк Василь Петрович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

П’ятковський Іван Михайлович (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Олійник Інна Романівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Пасічняк Любов Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Жибак Іванна Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Чобанюк Марія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Пасічняк Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Джура Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Джура Ярослав Іванович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260338

звичайна, Мала,

(вул. Набережна, 58 А, с. Баб’янка)

Голова виборчої комісії – Бойчук Ніна Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Пасічняк Світлана Михайлівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія).

Члени комісії:

Пасічняк Володимир Іванович (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Пасічняк Олександра Іванівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Дутчак Марія Дмитрівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Пасічняк Ольга Іванівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Рекрутяк Іванна Михайлівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Пасакас Микола Михайлович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Стаднік Наталія Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Пасакас Світлана Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Жибак Надія Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Джура Леся Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260408

спеціальна, Мала,

(вул. Січових Стрільців, 5, смт. Отинія)

Голова виборчої комісії – Когут Наталія Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Хавуляк Любов Константинівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Баранович Марія Миронівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Ясінська Зоряна Романівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Мельник Ганна Михайлівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Поварчук Галина Василівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Родзиняк Ольга Данилівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Костюк Єлизавета Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Костюк Ганна Любомирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Хавуляк Руслана Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Дутчак Оксана Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ясінська Світлана Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Надвірнянський район

Виборча дільниця № 260473,

звичайна, Велика

(Майдан Тараса Шевченка, 29, м. Надвірна)

Голова комісії – Букатюк Мар’ян Іванович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Бурма Олександр Валерійович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Соколюк Тетяна Олександрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гуш Христина Олексіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бекман Олександр Сергійович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бекман Світлана Валеріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гнатюк Тетяна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ковків Елеонора Вадимівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Павлюк Вікторія Олегівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ніколін Тарас Васильович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Буній Іванна Степанівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ніколін Лідія Семенівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Осташ Лідія Миронівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кіт Ольга Йосипівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кіт Анна Йосипівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Берчак Наталія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260474,

звичайна, Велика

(вул. Чорновола, 15, м. Надвірна)

Голова комісії – Тимощенко Світлана Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Четверик Ольга Анатоліївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Срібна Олександра Зіновіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Буній Ігор Ярославович (суб`єкт подання –Зеленський Володимир Олександрович);

Дем’янчук Іванна Романівна  (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Басай Дарія Василівна(суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кочержук Вікторія Валентинівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Сабадаш Галина Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Половко Михайло Ярославович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Павлик Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Михайлюк Марія Миколаївна  (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Масник Світлана Євгеніївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Рогіва Алла Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Процак Надія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кубриш Тетяна Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Чупринюк Оксана Михайлівна (суб`єкт подання –Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260475,

звичайна, Велика

(вул. Мазепи, 18, м. Надвірна)

Голова комісії – Лукач Оксана Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Патроняк Олександра Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Дем’янчук Жанна Олександрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Слюсарчук Уляна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дуфенюк Любов Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кіч Катерина Степанівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ерстенюк Микола Іванович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кочержук Роман Михайлович (суб`єкт подання –Зеленський Володимир Олександрович);

Гуляк Галина Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кузюк Ольга Григорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Дідичук Олена Анатоліївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Штогрин Артур Мар’янович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мотрук Дмитро Миколайович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Дідичук Ірина Анатоліївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Цівкач Галина Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Іванюк Надія Анатоліївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260476,

звичайна, Велика

(вул. Шептицького, 36, м. Надвірна)

Голова комісії – Кобрин Іван Ігорович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Гладиш Ольга Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Члени комісії:

Ярмоленко Олександр Олександрович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Фігурка Світлана Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Скікун Андрій Ігорович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Процак Степан Миколайович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Питлюк Вікторія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Подоляк Тетяна Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бойчук Любов Матвіївна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Томяк Оксана Петрівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Глистюк Юрій Степанович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Дем’янчук Надія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бойко Ірина Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Вовк Мирослава Дмитрівна    (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Сергійчук Мар’яна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Томашик Ірина Зіновіївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260477

звичайна, Середня

(вул. Володимира Великого, 13 А, м. Надвірна)

Голова комісії – Павлишин Марія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Волощук Наталія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Колядко Ірина Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Зіняк Марія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кравчук Ростислав Тарасович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гутин Ганна Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Юсібова Аліна Сергіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гаврильчук Любов Миколаївна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Гаєвич Ольга Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Сенеджук Леся Богданівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Лужна Алла Львівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Тимінська Галина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Холява Ганна Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Зубко Ігор Ярославович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260478

звичайна, Велика

(вул. Кобринської, 14, м. Надвірна)

Голова комісії – Мельник Галина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Сухоручко Наталія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Зубченко Ірина Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Войсович Світлана Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Войсович Іван Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Градюк Галина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Олексин Надія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Небелюк Лілія Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Логойда Марія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гуралик Максим Ярославович (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Іроденко Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

П’ятко Лариса Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гуралик Ірина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кравчук Галина Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Богославець Євдокія Олексіївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Катаман Галина Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260479

звичайна, Середня

(вул. Соборна, 106, м. Надвірна)

Голова комісії – Калинюк Мар’яна Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Кармазіна Світлана Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Вітюк Тетяна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ружицька Юлія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Руденко Надія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Костюк Андрій Миколайович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Руденко Любов Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Цінурчин Світлана Віталіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Мельник Стефанія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Клюфінський Роман Богданович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Байляк Наталія Ігорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гаврилець Ірина Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Яремчук Оксана Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Черненко Наталія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260480

звичайна, Середня

(вул. Сірика, 1А, м. Надвірна)

Голова комісії – Яремчук Іван Ілліч (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Демидюк Євдокія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Николайчук Вікторія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Сіщук Василь Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Іванків Павло Юрійович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Федорів Мирослава Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Іванків Наталія Андріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Випринюк Володимир Іванович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Нестеренко Марія Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Яворська Любомира Вікторівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Лацко Наталія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Лизуник Галина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Цибулько Любов Олексіївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Костирко Ірина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260481

звичайна, Велика

(вул. Ломоносова, 3, м. Надвірна)

Голова комісії – Країло Володимир Ярославович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Зеленчук Валентина Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Смаглій Аліна Русланівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гайдаш Марія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кабардинська Мирослава Богданівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Николайчук Ірина Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дудка Надія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Савчук Світлана Орестівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бакота Анжела Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бойчук Олександра Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Тонкіх Надія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Тимошенко Лідія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Федорчук Катерина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бобинець Роман Васильович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Якубів Володимир Васильович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Чернецька Тетяна Константинівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260482

звичайна, Велика

(вул. Шевченка, 291, смт. Битків)

Голова комісії – Попович Оксана Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Букатюк Ганна Степанівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Дмитрук Юстина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Василаш Ольга Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кузьмич Галина Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гунда Інна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Панько Антоніна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Підзамецька Юлія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ломпас Ганна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Москалюк Ірина Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Торбяк Марія Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гап’як Галина Степанівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Максим`юк Ольга Степанівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Максимюк Віталія Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Максимюк Леся Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Москалюк Марія Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260483,

звичайна, Середня

(вул. Михайлюка, 222, смт. Битків)

Голова комісії – Генюк Іван Іванович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Ломпас Марія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Гордіца Богдан Іванович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Генюк Ірина Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Чундишк Оксана Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Максімко Василь Михайлович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Микитюк Андрій Ігорович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Зеленчук Галина Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бенюк Ольга Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Дзебчук Олеся Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ломпас Марія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Томуняк Іван Іванович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Томуняк Оксана Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Максим’юк Мар’яна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260484

звичайна, Мала

(вул. Промислова, 6, смт. Битків)

Голова комісії – Іванюк Лілія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Секретар комісії – Семенишин Ганна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Мельник Іванна Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бечке Тетяна Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гунда Галина Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Семенишин Василь Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кузьмич Уляна Федорівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Іванюк Олександра Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кузьмич Катерина Федорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Букатюк Мар’яна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Павлюк Оксана Ігорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Романюк Василь Михайлович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260485,

звичайна, Велика

(вул. 16 Липня, 227 А, смт. Делятин)

Голова комісії – Гадзіковська Алла Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Клим’юк Соломія Андріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Настюк Вікторія Юрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Булелик Мар’яна Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Клим’юк Діана Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кот Олеся Мирославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Товпашко Марія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Горощук Надія Орестівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Мигалюк Мирослава Мирославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Довбенюк Мар’яна Ігорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Костик Ганна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кувік Оксана Богданівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Грещук Ліана Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Миндюк Дмитро Миронович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кувік Максим Ярославовович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Маюк Олександра Адамівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260486

звичайна, Середня

(вул. 16 Липня, 113 В, смт. Делятин)

Голова комісії – Меланюк Андрій Юрійович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Приймак Ірина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Зінич Оксана Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Боднарук Тетяна Юріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Луців Наталія Мар’янівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дисько Наталія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Буждиганчук Ольга Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Пахарева Оксана Віталівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Костюк Іванна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Петріщак Андрій Ігорович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Петріщак Валентина Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кіт Олеся Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Попович Любов Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Віняк Галина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260487

звичайна, Середня

(вул. Шевелівка, 21, смт. Делятин)

Голова комісії – Копчук Оксана Олександрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Гедзик Ірина Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Мельник Ірина Євгеніївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кухарук Тетяна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дранчук Василь Володимирович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Абрам’юк Юрій Юрійович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Джуранюк Галина Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Федрак Любов Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Василаш Наталія Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Орловська Любов Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Яворська Романія Зіновіївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Вольвин Надія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Савчук Галина Йосипівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Беркещук Любов Львівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260488

звичайна, Середня

(вул. Любіжня, 130 А, смт. Делятин)

Голова комісії – Мисюк Ірина Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Хопта Надія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Стельмащук Оксана Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович)

Флис Параска Юрівївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Сливка Петро Михайлович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Менделюк Ірина Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Боднарук Христина Богданівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Штучна Олександра Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кіндрачук Наталія Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Вольвин Мар’яна Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Грещук Ірина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Залозецька Олександра Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Міськевич Ольга Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Вольвин Василь Васильович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260489

звичайна, Середня

(вул. Авіаційна, 619, смт. Делятин)

Голова комісії – Бойчук Михайло Володимирович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович)

Секретар комісії – Гринішак Лариса Григорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Рославцева Ірина Леонідівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Боднарук Марія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Савчук Марина Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Онуфрак Світлана Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Смоляр Лілія Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гайдук Тетяна Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Грицишен Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Іванішак Олександра Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кметюк Світлана Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Карась Світлана Андріївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Путкова Марія Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Александрова Уляна Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260490

звичайна, Велика

(вул. Шкільна, 3, смт. Ланчин)

Голова комісії – Христан Ольга Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Гресько Ірина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Поліщук Дарія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гресько Галина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Мельничук Христина Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Стасюк Марія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Пинело Наталія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гресько Тетяна Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Голіней Оксана Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гресько Любов Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Білоус Ірина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Цюрак Ірина Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мацюк Марія Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Голіней Галина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Жупник Ірина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Климко Марія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260491

звичайна, Велика

(вул. Незалежності, 142, смт. Ланчин)

Голова комісії – Кашуб’як Любов Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Христан Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Іваніщак Галина Юріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Білоус Ганна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Микитишин Марія Петрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гресько Юрій Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Іванюк Іван Михайлович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Голіней Ірина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Сергійчук Людмила Валентинівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Сенчук Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Сергійчук Наталія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Сенчук Ірина Василівна             (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Жупник Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Захарчук Оксана Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мельничук Наталія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Трухан Ганна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260492

звичайна, Велика

(вул. Карпатська, 6, смт. Ланчин)

Голова комісії – Бойчук Наталія Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Сенчук Іванна Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Брунько Юрій Олексійович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Стефанців Аліна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Брунько Віра Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Боєчко Ірина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Мацюк Ірина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Захарчук Олександра Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Боднарчук Ганна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Іванюк Ілона Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Іванюк Тетяна Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Голіней Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Петрук Олеся Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Голіней Ольга Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Дутчак Любов Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Щербатюк Лілія Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260493

звичайна, Середня

(урочище Центр, 104 А, с. Бистриця)

Голова комісії – Рогів Марія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Косюк Наталія Олексіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Процак Світлана Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Питюк Володимир Володимирович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гоцанюк Тетяна Романівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гриценко Діана Любомирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гав’юк Люба Петрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гриньків Тетяна Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Яремчук Ольга Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Яремчук Ірина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гуцько Тетяна Ігорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Косюк Надія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гегна Іванна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мандар Василь Степанович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260494

звичайна, Велика

(вул. М. Підгірянки, 97, с. Білі Ослави)

Голова комісії – Щербюк Леся Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Боднарук Наталія Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Боднарук Інна Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дідик Роман Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ямпольська Марія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Щербюк Василина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Тирська Любов Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ломпас Наталія Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Щербюк Василина Василівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Сопилюк Юлія Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Костюк Таня Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Дячук Наталія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Боднарук Марія Юріївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Дідик Василь Михайлович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Познанська Василина Юріївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Юсип Степан Володимирович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260495

звичайна, Велика

(вул. М. Підгірянки, 150 А, с. Білі Ослави)

Голова комісії – Скуратівська Лідія Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Левицька Марта Миронівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Щербата Юлія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Костюк Світлана Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Грецько Галина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Клим’юк Ганна Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гвоздянчук Маріанна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Павлюк Іванна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Чуревич Іванна Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гринюк Іванна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Шеремета Надія Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Левицький Антон Юрійович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бойко Леся Богданівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Левицька Любов Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Дранчук Марія Степанівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Левицька Аліна Антонівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260496

звичайна, Середня

(вул. Грушевського, 55, с. Верхній Майдан)

Голова комісії – Свідрак Мар’яна Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Онуфрак Юлія Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Водославська Наталія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Іванюк Оксана Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Токарук Галина Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ковальчишин Уляна Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Глинчак Наталія Степанівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Костюк Галина Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кащєєв Ігор Михайлович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Муляр Мар’яна Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кащєєва Наталія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гаврилюк Ярослава Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гайдаш Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Федак Ольга Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260497

звичайна, Середня

(вул. Грушевського, 2, с. Волосів)

Голова комісії – Станчук Людмила Олегівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Тріщук Мар’яна Богданівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Несторак Дмитро Петрович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Голубович Ірина Олександрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Микитюк Ганна Андріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гвоздянчук Галина Романівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Лопатчук Світлана Петрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кульга Леся Тарасівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Угринчук Уляна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Федоришин Оксана Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ткач Тетяна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Угринчук Андрій Романович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Чернець Ігор Миколайович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Чернець Ольга Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260498

звичайна, Середня

(вул. Українська, 78, с. Гаврилівка)

Голова комісії – Пилипяк Марія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Одокій Галина Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Яковішак Марія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гавкалюк Наталія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Хабайлюк Марія Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Пилипяк Марія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гереджук Микола Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Рудак Галина Василівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Шуляк Наталія Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Сідляр Світлана Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Коваль Ганна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гайдаш Олександра Федорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Одокій Володимир Іванович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Приймак Микола Васильович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260499,

звичайна, Середня

(вул. Українська, 78, с. Гаврилівка)

Голова комісії – Філатова Марія Романівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Король Наталія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Бойко Оксана Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Сідляр Марія Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Сенич Тетяна Андріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Приймак Марія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Торб’як Уляна Любомирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бойко Наталія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Грицяк Михайло Дмитрович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Слободян Василь Васильович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Олійник Галина Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Яремчук Дарія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Грицяк Оксана Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Слободян Тетяна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260500

звичайна, Велика

(вул. Д. Синяка, 2, с. Гвізд)

Голова комісії – Пилип’юк Тетяна Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Семенишин Ганна Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Максим’юк Андрій Миколайович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гордіца Ольга Ігорівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Госедло Наталія Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дерев’янко Галина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дутковська Сніжана Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кравчук Віталія Ігорівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Микитюк Надія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Андрусяк Людмила Юріївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Яцюк Олександра Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Михайлюк Надія Богданівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Іванюк Катерина Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Текинчук Любов Федорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Муляр Віталій Вікторович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260501

звичайна, Середня

(вул. Д. Синяка, 126, с. Гвізд)

Голова комісії – Пилип’юк Ярослава Павлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Цуркан Ірина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Данилюк Олександра Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Луцик Катерина Павлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Жупник Василина Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Андріїв Надія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Семенишин Любов Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кузьмин Іван Васильович (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Петрук Ірина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мандзюк Ганна Юріївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Половко Андрій Юрійович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Дерещук Тетяна Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Саврук Марія Юріївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Петрук Ірина Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260502

звичайна, Велика

(вул. Шевченка, 14, с. Добротів)

Голова комісії – Мельник Вікторія Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Дем’янчук Ганна Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Білоус Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Вінтоняк Тетяна Романівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Римарук Віра Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Римарук Надія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Мельник Надія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гриджин Мар’яна Юріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дімич Мар’яна Яківна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дем’янчук Оксана Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Семенишин Уляна Юріївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Найда Людмила Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Брунько Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Петруняк Оксана Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Шимутко Наталія Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Попович Олександра Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260503,

звичайна, Велика

(вул. Незалежності, 71, с. Заріччя)

Голова комісії – Гнип’юк Андрій Дмитрович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Старунчак Любов Федорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Питюк Мар’яна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Іванців Любов Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дзебчук Анастасія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дем’янчук Надія Миронівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Савчук Михайло Дмитрович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Івасюк Марта Андріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Обідняк Оксана Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Савчук Ліля Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гуменюк Марія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ханенко Ірина Ігорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Левицька Іванна Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Костюк Галина Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Баглик Оксана Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Вацик Анна Юріївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260504

звичайна, Середня

(вул. Церковна, 39, с. Заріччя)

Голова комісії – Поварчук Уляна Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Костик Тетяна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович

Члени комісії:

Яремчук Леся Богданівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Іванців Віра Миронівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Булелик Любов Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Старунчак Марія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гуменюк Марія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дзебчук Світлана Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Платко Лілія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Клим’юк Галина Мирославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Козак Олександра Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Якіміщак Соломія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Струк Ольга Богданівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Стельмащук Мар’яна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260505

звичайна, Велика

(Хрипелів, 3, с. Зелена)

Голова комісії – Осташук Наталія Олегівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Кузюк Любов Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Осташук Мирослава Дмтрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Угринюк Лілія Петрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Філюк Інна Петрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Осташук Мар’яна Юріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Перожук Василь Володимирович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Несторак Наталя Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ратушняк Марія Олексіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Осташук Ігор Михайлович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Завитик Богдана Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Осташук Оксана Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Косюк Стефанія Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Буграк Зореслава Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Кушнірук Ніна Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович

Косюк Ярослав Миколайович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260506

звичайна, Середня

(Черник, 15, с. Черник)

Голова комісії – Корчук Марія Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Гайдук Наталія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Корчук Яна Олегівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Осташук Оксана Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Онуфрак Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Осташук Василь Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Осташук Галина Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Клюшта Катерина Онуфріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Осташук Михайло Васильович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Косюк Іван Олексійович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Остап’юк-Жовнірега Марія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Онуфрак Оксана Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Косюк Наталія Степанівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Косюк Ірина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260507

звичайна, Середня

(Максимець-Звір, 15, с. Максимець)

Голова комісії – Онуфрак Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Кузюк Оксана Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Жолобчук Галина Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Іванишин Богдан Петрович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кузюк Іванна Богданівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Лопатчук Ганна Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Жолобчук Станіслав Михайлович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кузюк Руслана Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дзебчук Галина Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Рябой Микола Олексійович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Яремчук Оксана Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Лопатчук Олександра Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Яремчук Олександра Ільківна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Дзебчук Сергій Петрович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260508

звичайна, Середня

(вул. Винниченка, 2 А, с. Камінне)

Голова комісії – Олійник Ірина Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Орловська Галина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Дубницька Мар’яна Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гаманюк Наталія Богданівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Шумляс Оксана Романівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Федорович Оксана Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Олійник Олеся Мирославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Пасєка Тетяна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Вексей Олеся Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Носкова Олена Сергіївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гавриляк Марина Анатоліївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Тимчук Олеся Тарасівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мельницька Марія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Романюк Наталія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260509

звичайна, Середня

(вул. Шевченка, 147, с. Красна)

Голова комісії – Гекманюк Богдана Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Ментинська Олександра Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Лютан Ганна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Коротинська Марія Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бойко Марія Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Микитюк Іванна Богданівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Жуліна Марія Олексіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Юркевич Роман Іванович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Чернецький Михайло Ігорович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Менів Василина Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Данилюк Любов Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бойко Мирослава Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бойко Надія Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Семенюк Мар’яна Богданівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260510

звичайна, Середня

(вул. Шевченка, 147, с. Красна)

Голова комісії – Харищак Наталія Федорівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Гнатишак Іванна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Гнатишак Богдан Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Юркевич Іванна Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гнатюк Іванна Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Зубко Марія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Петриків Надія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ясінська Юстина Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Паньків Оксана Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бойко Іванна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Шеремет Олександра Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Андрусів Тетяна Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Дем’янів Любов Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ославська Наталія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260511

звичайна, Середня

(вул. Грушевського, 17, с. Лісна Тарновиця)

Голова комісії – Савчук Надія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Йосипчук Христина Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Ерстенюк Світлана Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Павлюк Юлія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Несторак Надія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Андрусяк Любов Ігорівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Широков Олег Вікторович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Широков Віктор Вікторович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Качанюк Марія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Качанюк Олеся Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гринчак Ольга Тарасівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Городенко Світлана Федорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Свідрук Оксана Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кожушина Наталія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260512

звичайна, Середня

(вул. Стуса, 18 А, с. Лоєва)

Голова комісії – Грицюк Наталія Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Щерб’юк Мар’яна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Хопта Іван Степанович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Хопта Анна Юріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Пліщук Тетяна Богданівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гошко Христина Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Томин Зоряна Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Хопта Оксана Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Грицюк Оксана Юріївна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Кметюк Оксана Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Турчин Ольга Володомирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Городенко Лада Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Цурак Ігор Васильович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Хопта Ольга Вячеславівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260513

звичайна, Велика

(вул. Шевченка, 59, с. Молодків)

Голова комісії – Бабінська Марія Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Вірстюк Наталія Тарасівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Щибіста Олександра Олексіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Вірстюк Олександра Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович;

Микитюк Ганна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Турів Мар’яна Богданівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Іванків Оксана Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Луканюк Тетяна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Букатюк Тетяна Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Андрусяк Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Івасик Ольга Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Микитюк Марія Богданівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Івасик Уляна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Козачок-Івасик Оксана Сергіївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Вирстюк Ольга Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кисляк Ірина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Івасик Уляна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Козачок-Івасик Оксана Сергіївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Вирстюк Ольга Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кисляк Ірина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260514

звичайна, Велика

(вул. Грушевського, 170, с. Назавизів)

Голова комісії – Міщук Уляна Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Оринчук Ольга Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Пристай Василь Володимирович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Гурмак Ольга Любомирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Вівчарук Людмила Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Томин Наталія Олександрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Будзак Мар’яна Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Козороз Людмила Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Пристай Галина Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Микитюк Наталія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Токарук Оксана Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гурмак Іванна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Венцик-Мельник Лариса Юріївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Великий Андрій Георгійович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кучерук Наталія Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Марковецький Богдан Васильович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260515

звичайна, Середня

(вул. Шевченка, 95 В, с. Парище)

Голова комісії – Камець Юрій Миколайович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Дереш Леся Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Блонська Олександра Петрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ковальчук Світлана Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Василаш Наталія Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Овчаренко Марія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Левицька Олександра Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Романюк Олександра Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Катамай Галина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Левицька Марія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Петрик Світлана Омелянівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Камець Оксана Федорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Камець Назар Юрійович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ковальчишин Оксана Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260516

звичайна, Мала

(вул. Грушевського, 16 Е, с. Лісна Велесниця)

Голова комісії – Гірний Роман Олегович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Незвещук Надія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Панчишин Любов Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Батир Оксана Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Приймак Ганна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Клюфінська Марія Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Костіна Галина Станіславівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гірна Іванна Федорівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Гусак Дмитро Богданович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гусак Богдан Миколайович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Триняк Ярослав Михайлович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Приймак Микола Іванович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260517

звичайна, Середня

(вул. С. Галечко, 21, с. Пасічна)

Голова комісії – Микитюк Ганна Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Браік Марія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Сугай Юрій Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Складановська Оксана Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Михайлюк Оксана Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дутчак Галина Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Сенатович Іван Іванович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Сенатович Володимир Іванович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Лесюк Андрій Миколайович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Михайлюк Оксана Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Микитюк Оксана Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Сенатович Оксана Миколаївнна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Зварич Ірина Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Садрук Галина Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260518

звичайна, Середня

(вул. Постоята, 56 А, с. Постоята)

Голова комісії – Сугай Іванна Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Лавринович Любов Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович

Члени комісії:

Соломіна Галина Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Сугай Соломія Богданівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Михайлюк Катерина Олексіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Сугай Оксана Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Буграк Марія Григорівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Луцяк Ганна Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кіяшко Наталія Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Вінтоняк Любов Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гуш Світлана Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Коцько Оксана Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Блащук Ольга Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Лавринович Наталія Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260519

звичайна, Велика

(вул. С. Галечко, 129, с. Пасічна)

Голова комісії – Гринішак Марія Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Лесюк Ірина Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Гринішак Лєна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Цимбалюк Любов Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гринішак Уляна Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бойкович Світлана Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Черній Євдокія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Косюк Володимир Ігорович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Цимбалюк Марія Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дрогомирецька Лілія Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Михайлюк Світлана Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Цимбалюк Марія Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Пирожук Людмила Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гаврильчук Діана Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Косюк Ольга Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Косюк Ігор Дмитрович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260520

звичайна, Мала

(Бухтівець,

Пасічнянське лісництво № 5, с. Букове)

Голова комісії – Сенатович Іван Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Лопатчук Іван Михайлович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Кіяшко Наталія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Вальчук Богдана Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Чорнейчук Олеся Юріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Вінтоняк Оксана Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кузюк Світлана Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Накладюк Андрій Васильович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Пітчук Людмила Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Матієшин Ірина Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Матієшин Христина Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Зеленчук Тетяна Михайлівнна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260521

звичайна, Велика

(вул. Січових Стрільців, 21, с. Перерісль)

Голова комісії – Передрук Любов Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Стефанюк Людмила Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Стефанюк Богдан Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ерстенюк Ірина Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ілюк Іванна Богданівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Данилюк Василь Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Синоверська Ганна Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Яворська-Данилюк Мар’яна Володимирівна                (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Литвак Марія Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Чучук Ольга Богданівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гук Марія Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Передрук Оксана Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ерстенюк Галина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Непеляк Вікторія Богданівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Войчак – Кравчук Оксана Тарасівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Абрат Галина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260522

звичайна, Велика

(вул. Українських

Січових Стрільців, 90, с. Пнів)

Голова комісії – Калинюк Оксана Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович

Секретар комісії – Гунда Ольга Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович

Члени комісії:

Марич Світлана Віталівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Пуканюк Галина Павлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Калинюк Ігор Михайлович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Пуканюк Мирослава Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Космірак Володимир Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кізів Володимир Михайлович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дронюк Галина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Борисюк Тарас Іванович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Федорчук Мар’яна Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бирисюк Уляна Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Слободян Іванна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Синитович Лілія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Чалик’ян Наталія Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Садрук Галина Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260523

звичайна, Велика

(вул. Українських

Січових Стрільців, 104 А, с. Пнів)

Голова комісії – Гордійчук Ірина Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Баб’юк Світлана Романівна              (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Хіміч Олександра Романівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ільків Іван Іванович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Лавріщук Марія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Вінтоняк Любов Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Сіщук Василь Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Веприняк Ганна Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Головченко Денис Юрійович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кушнір Василь Олексійович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Пуканюк Уляна Сергіївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Клим’юк Іванна Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Максим’юк Наталія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Пуканюк Галина Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Паньків Вікторія Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Чуфус Наталія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260524

звичайна, Середня

(вул. Плоснина, 27, с. Білозорина)

Голова комісії – Гунда Марія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Шпитко Надія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Гавринюк Уляна Тарасівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Питлюк Наталя Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гунда Леся Олексіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Питлюк Христина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Куличин Дмитро Ігорович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Баб’юк Юрій Ігорович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Сіщук Яна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Хіміч Марія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Сіщук Світлана Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бойко Ганна Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бойчук Іванна Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Годзюр Тетяна Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260525

звичайна, Середня

(вул. Українська, 77 А, с. Саджавка)

Голова комісії – Бундзяк Оксана Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Кузьмин Оксана Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Кузьмин Світлана Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Адам’юк Олеся Петрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Вертипорох Антоніна Мхайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Христан Любов Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Мельник Ганна Йосипівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ткачук Ірина Вікторівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кузьмин Марія Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Панівник Віта Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Джигринюк Надія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гонтарук Наталія Богданівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мочернюк Парасковія Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Христан Іван Дмитрович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260526

звичайна, Середня

(вул. Українська, 68, с. Саджавка)

Голова комісії – Христан Мирон Якович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Лащук Ірина Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Франчук Юлія Вікторівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Лисак Микола Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Тороус Марія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Лащук Тетяна Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Федорчук Тетяна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Франчук Михайло Юрійович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Мельник Надія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Щербатюк Оксана Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Максим’юк Любов Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мельник Мирослава Ярославівна       (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Сербін Анатолій Володимирович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Дикан Галина Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260527

звичайна, Мала

(вул. Українська, 21 Б, с. Кубаївка)

Голова комісії – Томашук Марія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Іваночко Марія Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Павлюк Василь Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Грицюк Любов Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Козубяк Наталія Яківна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бокоч Тетяна Ярославівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Томащук Василь Ілліч (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Грицюк Надія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Тороус Марія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Михальчук Ганна Степанівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кузьмин Ганна Юріївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кузьмин Дмитро Васильович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260528

звичайна, Середня

(вул. Українська, 65, с. Середній Майдан)

Голова комісії – Степанова Ольга Романівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Казюк Марина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Байляк Олена Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Хомин Надія Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Круль Оксана Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бевзюк Наталія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гриджук Ярослава Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Степанов Євгеній Володимирович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Литвинишин Уляна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Вівчарик Віктор Михайлович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Круль Марія Федорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кінаш Марія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Триняк Ярослава Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Паламар Ольга Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260529

звичайна, Мала

(вул. Незалежна, 54 А, с. Вишнівці)

Голова комісії – Кухарчук Надія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Ковальчук Ольга Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Вовчук Тарас Петрович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Михальчук Ганна Юліанівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Білоус Михайло Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дудурін Богдан Михайлович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ковальчук Галина Романівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Михальчук Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Вівчарик Іванна Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кметюк Марія Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Протиняк Петруня Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Триняк Уляна Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260530,

звичайна, Мала

(вул. Довбуша, 20 А, с. Глинки)

Голова комісії – Шишкіна Тетяна Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Чуль Любов Омелянівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Андрусяк Дмитро Ярославович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Круль Іван Михайлович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Андрусяк Оксана Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Голіней Наталія Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Мантуляк Микола Михайлович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бевзюк Наталія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Чуль Ольга Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ковальчук Ганна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Лукаш Тетяна Борисівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Андрусяк Любов Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260531

звичайна, Велика

(вул. Соборна, 17, с. Стримба)

Голова комісії – Цінурчин Богдан Михайлович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Боднар Надія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Болотова Іванна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Петриляк Дмитро Юрійович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гладиш Галина Степанівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ферштей Оксана Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Баранович Наталія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович

Микула Оксана Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Максим’юк Анжела Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Андрійків Анна Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Герелишин Іванна Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Угринюк Наталія Степанівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Шпитальна Іванна Русланівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Угринюк Мар’яна Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Коцько Наталія Федорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бродович Марія Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260532

звичайна, Велика

(вул. Грушевського, 53, с. Тисменичани)

Голова комісії – Ткачук Іван Федорович            (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Семанюк Дмитро Петрович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Вольвин Марія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Милиган Любов Петрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Левицька Ольга Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Куртяк Світлана Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Момот Ірина Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Андрусяк Людмила Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович

Чубата Галина Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Фесюк Надія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ткачук Оксана Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Пасічанська Марія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бучій Любов Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Барбак Наталія Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бот Олександра Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гриджук Мар’яна Степанівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260533

звичайна, Середня

(вул. Січових Стрільців, 76, с. Фитьків)

Голова комісії – Тимінська Іванна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Горшкальова Вікторія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Дидичин Наталія Любомирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Андріїв Оксана Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Семенишин Надія Олександрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Івасик Оксана Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Багрійчук Наталія Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кисляк Христина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дмитрук Наталя Дмитрівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Марунчак Ірина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мельничук Вікторія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Дмитрук Надія Миронівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Багрійчук Наталія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Грицків Галина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260534

звичайна, Середня

(вул. Братів Бойчуків, 71 А, с. Цуцилів)

Голова комісії – Василишин Христина Богданівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Андрейчук Світлана Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Рибчук Віта Тарасівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ровенко Світлана Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Лукей Надія Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Абрат Наталія Юріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Вівчарчук Уляна Петрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Савчук Мар’яна Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Зелінська Олександра Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Максим’юк Наталія Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ровенко Олексій Миколайович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ровенко Галина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Андрейчук Мирослава Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Плазинська Людмила Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260535

звичайна, Середня

(участок Центр, 2, с. Чорні Ослави)

Голова комісії – Козьмин Василина Юріївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Кузів Леся Петрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Ревтюк Галина Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Козьмин Марія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Панько Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Панько Марта Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ткачук Дмитро Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Горішна Наталія Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Жолобчук Наталія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Чуревич Богданна Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Козьмин Галина Андріївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Панько Стефанія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Козьмин Леся Федорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Басараба Мар’яна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260536

звичайна, Велика

(вул. Богдана Хмельницького, 388 А, с. Чорний Потік)

Голова комісії – Рудницька Ганна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Якубенко Марія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Шовгенюк Ігор Іванович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Шовгенюк Василина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Рудницький Василь Михайлович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Шовченюк Василина Олексіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Тимінська Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Шовгенюк Василь Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Шовгенюк Іванна Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Куцінко Микола Михайлович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ткачук Марія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Менюк Наталія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Шовгенюк Марія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Шовгенюк Марія Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Менюк Василина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Лупашко Оксана Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260537

спеціальна, Мала

(вул. Грушевського, 12А, м. Надвірна)

Голова комісії – Збіглей Тетяна Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Дунець Ольга Романівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Дожук Іванна Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Янцюк Ольга Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Малаєнко Оксана Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Свідрук Василь Степанович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Пасечник Тетяна Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Борис Людмила Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Несторак Ганна Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Зеленчук Ганна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Тумакова Наталія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Юркевич Ольга Олексіївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Яремчанська міська рада

Виборча дільниця № 261025

звичайна, Велика,

(вул. Свободи, 89, м. Яремче)

Голова виборчої комісії – Яворська Галина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Стефанюк Галина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Гайдук Богдан Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кухарський Василь Степанович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Корнелюк Тетяна Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Туєшин Стефанія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Коваль Ольга Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гуцуляк Галина Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Яворська Надія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Савчук Галина Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Івасюк Ганна Юріївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Івасюк Андрій Дмитрович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бусик Світлана Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кінащук Христина Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Старунчак Юрій Михайлович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Виксюк Галина Степанівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 261026

звичайна, Велика,

(вул.Свободи, 164, м. Яремче)

Голова виборчої комісії – Глоданюк Ігор Миколайович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Петріщак Олександра Петрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Івасів Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Милимончак Ігор Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Мочерняк Марія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бойко Світлана Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Баб’як Діана Володмирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Петріщак Василь Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Цюрак Ігор Васильвич (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Данилюк Ростислав Ярославович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Грицанюк Наталія Семенівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мах Анастасія Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Марчук Василь Ількович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Глоданюк Ярослав Миколайович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кінаш Любомир Михайлович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мах Роман Ярославович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 261027

звичайна, Велика,

(вул.Свободи, 270, м. Яремче)

Голова виборчої комісії – Марусин Любов Йосипівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Бойко Галина Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Левицька Ірина Ігорівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Росінська Ірина Юріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Марусин Іван Іванович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Костишин Борис Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Баб’як Василь Юрійович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бойко Василь Васильович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Костишин Василь Дмитрович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Захарин Оксана Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кіфяк Марія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Івасюк Василь Дмитрович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Романюк Володимир Володимирович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бойко Ірина Богданівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гуменюк Марина Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гайдук Богдан Зіновійович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 261028

звичайна, Середня,

(вул.Свободи, 316, м. Яремче)

Голова виборчої комісії – Бойко Олена Юріївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Федорчук Галина Сергіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Волочій Ірина Зіновіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ковалюк Марія Миронівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Вацик Ірина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Ілитчук Андрій Ярославович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бедрус Вікторія Олексіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дзем’юк Оксана Павлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Горбуляк Юрій Васильович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Микитюк Лідія Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Іваночко Любов Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Самборська Павлина Ярославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Самборський Андрій Петрович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Курівчак Мар’яна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 261029

звичайна, Велика,

(вул. Горби-1, 2, с. Микуличин)

Голова виборчої комісії – Малярчук Нестор Юрійович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Симчич Мар’яна Юріївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Філяк Ганна Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гундяк Марія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гарасим’юк Ольга Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Наумова Наталія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Онучак Стефанія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Філяк Марія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Мироняк Святослава Юріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Михайлюк Юлія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Філяк Алла Григорівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Яремчук Любов Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Сенько Олег Володимирович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гречанюк Наталія Богданівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Дожук Юрій Михайлович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гундяк Любомир Юрійович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 261030

звичайна, Велика,

(вул. Грушевського, 70, с. Микуличин)

Голова виборчої комісії – Жигалюк Галина Романівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Бойко Іванна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Петращук Любов Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Олійник Леся Валеріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Філяк Мар’яна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Подюк Світлана Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Щербанюк Уляна Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Іванишин Ганна Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Семенюк Юрій Михайлович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Філяк Оксана Романівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Домашевська Марія Олексіївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бойко Уляна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Торосян Любов Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гаврилюк Надія Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Тарнавська Вікторія Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мироняк Юрій Богданович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 261031

звичайна, Середня,

(вул. Незалежності, 250, корп. А, с. Татарів)

Голова виборчої комісії – Скрипка Сергій Дмитрович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Мочерняк Оксана Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Дедерчук Марія Богданівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Чіх Тетяна Романівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Онуфрак Ганна Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Мицко Яніна Петрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гасюк Марія Василівна               (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Свідрак Галина Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Сараків Мар’яна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Дедерчук Юрій Борисович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Боднарук Юлія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Максим’юк Василь Васильович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Яремчук Марта Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Карапчук Тетяна Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 261032

звичайна, Велика,

(вул.Д. Галицького, 79, смт. Ворохта)

Голова виборчої комісії – Грищук Олег Анатолійович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Тепла Зоряна Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Жигалюк Олександра Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Тарновецька Галина Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Антоняк Оксана Степанівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Васкул Ганна Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Глинчак Галина Танасіївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Саманюк Уляна Мирославівна (суб`єкт подання – окружна виборча дільниця);

Глинчак Наталія Ярославівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Штангер Віта Мирославівна (суб`єкт подання – окружна виборча комісія);

Чуревич Мирослава Мирославівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кіщук Юрій Іванович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Урбанович Олександра Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Чуревич Діана Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Капштан Галина Петрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Тисячна Оксана Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 261033

звичайна, Велика,

(вул. Д. Галицького, 76, смт. Ворохта)

Голова виборчої комісії – Костюк Наталія Григорівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Федоренко Ольга Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Мотрук Оксана Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Дмитрук Наталя Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Біріна Любов Тарасівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Хомин Світлана Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Пономаренко Людмила Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Берегеч Марія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Янко Галина Олександрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Вовчук Іванна Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Проданюк Юрій Олегович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Дорога Віта Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Мельник Людмила Вікторівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Абрам’як Ірина Іванівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Савчин Наталія Миколаївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Проданюк Наталія Юріївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 261034

звичайна,Середня,

(вул.Центр, 2 А, с. Поляниця, м.Яремче)

Голова виборчої комісії – Глоданюк Христина Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Вербіцька Галина Петрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Василишин Микола Дмитрович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кабалюк Андрій Юрійович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Модуляк Андрій Богданович (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Потапченко Марина Борисівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Кошут Наталія Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Мазур Галина Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Івахненко Володимир Миколайович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Яворський Андрій Васильович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ковків Надія Михайлівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ількович Олена Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Яворський Андрій Ілліч (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Булах Володимир Миколайович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 261035

звичайна, Велика,

(вул. Героїв Майдану, 123 Б, с. Яблуниця, м . Яремче)

Голова виборчої комісії – Бойчук Яна Василівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Секретар комісії – Остап’юк Наталія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії:

Павук Марія Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Капітанчук Олена Іванівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Капштан Ірина Юріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Личковська Марія Юріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Щербанюк Людмила Миколаївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Крицкалюк Ганна Федорівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Бойко Оксана Іванівна                (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Онуфрич Іван Юрійович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Кушнірчук Юрій Юрійович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Філяк Світлана Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Філяк Андріана Юріївна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Бойчук Павло Іванович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Хабенюк Олеся Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Санкович Андрій Володимирович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 261036

звичайна, Мала,

(вул.Вороненко, 548 Б, с.Вороненко, м. Яремче)

Голова виборчої комісії – Ткачук Ганна Дмитрівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович).

Секретар комісії – Сигіцька Василина Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії:

Митничук Павліна Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Мочерняк Христина Володимирівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Мочерняк Галина Юріївна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Гудиляк Марія Василівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Капштан Наталія Михайлівна (суб`єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович);

Савчин Марія Дмитрівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гундяк Руслана Володимирівна (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Ткачук Юрій Юрійович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Онуфрич Юрій Іванович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович);

Гуцуляк Юрій Васильович (суб`єкт подання – Порошенко Петро Олексійович).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!