Газета по-надвірнянськи
 

У першому кварталі «Укрнафта» сплатила 3,6 млрд. грн. податків

19 квітня 2019, 14:21 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 498 переглядів

У 1-му кварталі 2019 року ПАТ «Укрнафта» сплатило до бюджетів усіх рівнів 3,6 млрд. грн. податків. Сума податкових платежів за звітний період перевищила відповідний показник 2018 р. на 9,1% (3,3 млрд. грн.).

До суми сплачених податків входять 13 млн. грн., які компанія сплатила у рахунок погашення простроченого податкового боргу.

укрнафта_1

Водночас, на позачергових загальних зборах 28 березня акціонери схвалили рішення, яке має привести до погашення простроченого податкового боргу «Укр­нафти» через придбання НАК «Нафтогаз України» 2,06 млрд. м куб. газу, який закачав видобувник до підземних сховищ у попередні періоди, а також 2 млрд. м куб. газу майбутнього видобутку. У свою чергу, «Укрнафта» спрямує отримані гроші виключно на погашення податкового боргу, а також інших податкових зобов’язань, які виникнуть у процесі виконання угод, що відкриє шлях до збільшення інвестицій, модернізації виробничих активів та сталого зростання обсягів видобутку вуглеводнів. Також «Укрнафта» зможе повністю сплатити податковий борг лише у разі повного виконання угод про купівлю-продаж газу.

Нагадаємо, що у 2018 році «Укрнафта» повністю виконала поточні податкові зобов’язання, сплативши 15,3 млрд. грн. та посівши четверте місце серед найбільших платників податків країни. До цієї суми також увійшли 1,24 млрд. грн., які компанія перерахувала на погашення простроченого податкового боргу.

Прес-служба

ПАТ «Укрнафта».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!