Газета по-надвірнянськи
 

Від чистоти у кожному дворі – до чистоти у рідному місті

19 квітня 2019, 14:25 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 410 переглядів

Наближення величного свята – Христового Вокресіння для кожного християнина осяяне передчуттям радості і надії, прагненням духовного очищення. Традиційно перед Великодніми святами ми, надвірнянці, як дбайливі господарі завжди дбали про порядок біля своїх домівок, прилеглих до них територіях, на вулицях, у парках, скверах, відпочинкових зонах. Приємно відзначити, що чистота Надвірної та її околиць стала справою честі всіх жителів міста. Адже з року в рік завдяки згуртованості та спільній налагодженій праці нашої громади ми доводимо, що дійсно любимо своє місто і хочемо бачити його завжди чистим та охайним.

Сподіваюся, що і цього року напередодні величного християнського свята колективи підприємств, установ, організацій, підприємці, заклади освіти і культури, охорони здоров’я, ОСББ, спортивні, молодіжні, релігійні та громадські організації, дошкільні та позашкільні навчальні заклади, молодь та жителі міста не залишаться байдужими, а подбають про наведення чистоти і порядку на вулицях, у парках, скверах, прибудинкових територіях, біля власних осель, адміністративних, господарських і виробничих приміщень, закладів торгівлі та громадського харчування, прилеглих до них територіях, впорядкують огорожі й території, закріплені за відповідними об’єктами господарювання. Комунальні служби вже кілька останніх тижнів працюють у посиленому режимі і докладають усіх зусиль, щоб привести місто Надвірну в належний санітарний стан після осінньо-зимового періоду та підготувати місто до Великодніх свят. Проте, кожен надвірнянець має бути свідомими і підтримувати також належну чистоту на власних подвір’ях, а саме: прибрати прилеглі території, очистити їх від бур’янів і залишків минулорічного листя, полагодити та пофарбувати огорожі, прибрати і почистити прилеглі території біля огорож, обочини, тротуари тощо.

Також звертаюсь із проханням завчасно впорядкувати могили померлих, щоб комунальні служби мали змогу якнайскоріше зібрати та вивезти з кладовища сміття. Користуючись нагодою, закликаю відмовитися від пластикової поминальної атрибутики, яка є шкідливою для екології та небезпечною для здоров’я і життя людей.

Шановні надвірнянці!

У переддень величного християнського свята Воскресіння Христового звертаюся до Вас із проханням упорядкувати прилеглі території біля своїх домоволодінь і тим самим зробити свій посильний внесок у підготовку міста до Великодніх свят. За чистоту та затишок міста повинен дбати кожен його житель, адже маємо усвідомити основне – порядок починається з себе: від чистоти у кожному дворі до чистоти у цілому місті. Саме згуртованою та налагодженою працею, спільно всією надвірнянською громадою, не словом, а ділом доведімо, що ми любимо своє рідне місто.

З повагою

Надвірнянський міський голова

Зіновій АНДРІЙОВИЧ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!