Газета по-надвірнянськи
 

Відома спортсменка Надвірнянщини Наталія Ільків приєдналась до кампанії декларування 2018

12 квітня 2019, 10:39 | Рубрика: Інформує ГУ ДПС в Івано-Франківській області Версія для друку Версія для друку 207 переглядів

До кампанії декларування доходів, отриманих у 2018 році, долучилася мастер спорту України по дзюдо, майстер спорту міжнародного класу по самбо, неодноразова чемпіонка Європи по дзюдо та самбо, призерка чемпіонату світу та просто чарівна дівчина Наталія Ільків.

Василь Гнатюк під час зустрічі відмітив, що декларування своїх доходів та вчасна сплата податків є своєрідним джерелом усвідомленням того, що ти чесний, добропорядний громадянин, який хоче і прагне жити у заможній країні, де належним чином фінансуються медичні установи, освітні заклади, будуються дороги, виділяється кошти на соціальну сферу.

В такий непростий час для нашої країни кожен повинен пам’ятати, що сплачуючи податки, кожен з нас має можливість, підтримати дітей, інвалідів, пенсіонерів, армію.

Наталія Ільків відмітила, що з сплачених податків залежить чи зможемо, ми, спортсмени, прославляти Україну на світових змаганнях, майбутнє нашої рідної та єдиної України.

Вона закликала громадян задекларуваим вчасно доходи з яких не сплачено податки.

На Надвірнянщині повідомили про хід кампанії декларування доходів громадян

Начальник Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області Василь Гнатюк провів прес-конференцію для місцевих ЗМІ Надвірнянщини, присвячену перебігу кампанії декларування доходів громадян за 2018 рік.

Посадовець повідомив, що залишилось менше місяця до завершення деклараційної кампанії – 2019. Він акцентував увагу, що декларування доходів – це: виконання громадянами свого конституційного обов’язку, індивідуальний внесок у добробут держави, реалізація права громадян на податкову знижку. Також Василь Гнатюк нагадав про основні випадки, при отриманні протягом звітного (податкового) року доходів, за яких необхідно обов’язково подати декларацію про майновий стан і доходи.

Посадовець відмітив, що у разі необхідності громадяни можуть отримати безкоштовні консультації та практичну допомогу у заповненні декларації у центрі обслуговування

Для громадян, які бажають скористатися правом на отримання податкової знижки, кінцевий термін подання декларації – 31 грудня поточного року.

Василь Гнатюк повідомив, що цьогоріч жителі Надвірнянщини  подали 71 декларацію про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Задекларовано загальний дохід за 2018 рік у сумі – майже 5 млн. грн (4985,5 тис.грн.). Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 235,1 тис. грн податку на доходи фізичних осіб. Сума військового збору до сплати становить – 19,6 тис. гривен.

Податкову знижку до повернення задекларували 255 осіб – до повернення підлягає 78,3 тис. грн. ПДФО.

Для громадян, які бажають скористатися правом на отримання податкової знижки, кінцевий термін подання декларації – 31 грудня поточного року.

Нагадав, що деклараційна кампанія – 2019, триватиме до 2 травня, тож закликав громадян не зволікати та звітуватие про отримані доходи у 2018 році заздалегідь!

Представники фіскальної служби та Переріслянської ОТГ обговорили перспективи наповнення бюджету громади

Аналіз бюджетних надходжень у територіальній громаді, вирішення нагальних проблем та недопущення втрат доходів скарбниці – основні питання робочої зустрічі, яка відбулася днями за участю начальника Надвірнянського управління управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області Василя Гнатюка та заступників голови Переріслянської об’єднаної територіальної громади Василя Гринчака і Василя Непеляка.

Учасники зустрічі обговорили наявний податковий боргу із земельного податку з фізичних осіб та перспективи його зменшення.

Начальник Надвірнянського управління ГУ ДФС та представники Переріслянської ОТГ проаналізували стан сплати самостійно задекларованих сум податку на доходи фізичних осіб. Для забезпечення повноти декларування цьогорічних доходів мешканцями громади, було вирішено спланувати спільні дії в організації кампанії “Декларування” Під час зустрічі окрему увагу присвятили проблемним питанням ОТГ, зокрема, використанню деякими суб’єктами господарювання неоформлених земельних ділянок або не за цільовим призначенням, що призводить до втрат місцевого бюджету. Як підкреслив Василь Гнатюк, необхідно посилити спільну роботу органів влади та органів ДФС у виявленні подібних порушень та сприяти прискоренню оформлення правовстановлюючих документів на землю.

Також під час зустрічі було обговорено основні зміни у податковому законодавстві, які наберуть чинності у 2019 році, та їхній вплив на наповнення бюджету громади.

Нагородження школярів Надвірнянської дитячої художньої школи за участь у конкурсі

Нещодавно в Надвірнянському управлінні ГУ ДФС в Івано-Франківській області, відбулось відзначення дітей, твори яких брали участь у І етапі конкурсу дитячої творчості “Податкова абетка” та “Майбутнє та сьогодення податкової та митної справи”, який проводився в рамках Всеукраїнського конкурсу “Податківець майбутнього”.

Василь Гнатюк відмітив, що конкурси на податкову тематику в фіскальній службі області проводяться не вперше. Метою їх проведення є, в першу чергу,  формування податкової культури та свідомого ставлення до сплати податків у молоді шкільного віку.

Цьогоріч конкурс дитячої творчості проводився за ініціативи Університету Державної фіскальної служби України.

На конкурс школярами Надвірнянської дитячої художньої школи було подано 14 робіт.

Очільник податківців привітав переможців та домінантів І та ІІ етапу конкурсу.

Василь Гнатюк відзначив, що приємно що серед 430 робіт, які надійшли на конкурс з усіх областей України, 1 дитина з Надвірнянської дитячої художньої школи отримала, подарунок та кубок від Університету ДФС України за І місце – Солтицька Софія та із 7 переможців – 2 школярів, отримали відзнаки за свою мистецьку працю в І етапі конкурсі, Юрчило Вікторія та Ружило Анна.

Він подякував дітям за роботи, які не зайняли призові місця та вручив заохочувальні подарунки.

Також, подякував вчителям художньої школи за допомогу у вихованні сумлінних платників податків і запросив брати активну участь і в наступних конкурсах, які проводитимуться фіскальною службою.

Надвірнянське управління ГУ ДФС в області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!