Газета по-надвірнянськи
 

Волейбольний майданчик – для Надвірнянського ліцею

26 квітня 2019, 10:53 | Рубрика: Акцент, Спорт Версія для друку Версія для друку 455 переглядів

Нещодавно урочисто відкрили й освятили волейбольний майданчик зі штучним покриттям на території Надвірнянського ліцею. Його відкриття стало можливим завдяки спільним зусиллям усіх гілок районної та міської влади. Адже вже багато років ліцеїсти проводили уроки фізичної культури у спорткомплексі ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» або на стадіоні «Нафтовик».

майданчик

  • Майданчик встановлений за кошти державного бюджету – 220 тис. грн, районного – 200 тис. грн. та міського – майже 300 тис. грн.

У своїх виступах голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, начальник відділу освіти РДА, депутат районної ради Степан Северилов і директор Надвірнянського ліцею Антон Ревтюк наголосили на важливості реалізації подібних проектів. Молодь повинна бути забезпечена всіма необхідними умовами навчання, насамперед, для здорового та спортивного життя.

Ліцеїсти відтепер матимуть змогу проводити своє дозвілля на цьому майданчику, займаючись спортом і гартуючи тіло та дух. За останні роки у Надвірній значно покращилась інфраструктура спортивних і дитячих майданчиків та створюють належні умови для організації дозвілля дітей і молоді, забезпечення систематичних занять фізичною культурою і спортом жителів, покращення спортивного рівня підготовки учнів шкіл, молоді міста, заохочення до здорового способу життя. У рамках реалізації обласних проектів у Надвірній відкрито скейтпарк для катання на велосипедах, роликах та скейтбордах; багатофункціональний спортивний майданчик; баскетбольний майданчик; замінено штучне покриття на футбольному майданчику на вул. Мазепи. За кошти міського бюджету встановлено вуличні тренажери, облаштовано дитячі та спортивні майданчики в міському парку, зоні відпочинку, на прибудинкових територіях, у приватному секторі тощо. І сьогодні ми стали свідками відкриття ще одного майданчика, що стало можливим завдяки спільним зусиллям керівництва району та міста, депутатському корпусу районної та міської рад і виконавчої гілки районної влади. Також висловили щиру подяку всім, хто долучився та допоміг втілити в життя ідею влаштування такого майданчика.

влада

Після урочистого перерізання стрічки настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста УГКЦ о. Ігор Шліхутка посвятив новий спортивний майданчик. Згодом провели міський турнір із волейболу серед учнів міста, приурочений Всесвітньому дню здоров’я (на світлині).

команда

Окрему подяку висловили народному депутату України Володимирові Шкварилюку; голові бюджетної комісії, депутату районної ради Андрію Карманському, голові районної ради Іванові Гурмаку і всім депутатам районної ради; голові райдержадміністрації Олександру Кенізу, першому заступнику голови РДА Богданові Зеленчуку та начальнику відділу освіти Степанові Северилову; міському голові Зіновію Андрійовичу, секретарю міської ради Тарасові Пекарському та всьому депутатському корпусу міської ради.

Незабаром спільними зусиллями районної та міської влади також встановлять майданчик для фізкультурно-оздоровчих занять учнів Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та спортивно-дитячий майданчик у районі вулиць Хмельницького-Відродження у Надвірній.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!