Газета по-надвірнянськи
 

Запрошуємо до акції «Подаруй музею експонат»

26 квітня 2019, 11:32 | Рубрика: Оголошення Версія для друку Версія для друку 1,366 переглядів

Шановні краяни!

Напередодні Міжнародного дня музеїв, який щорічно відзначають 18 травня, Координаційна рада музею нафтопромислів Галичини запрошує всіх небайдужих до справи збереження історії нафтовидобування взяти участь в акції «Подаруй музею експонат» і таким чином зробити свій особистий внесок у поповнення експозиції – збагачення історичної і духовної спадщини краю нафтовиків.

вишка

Участь в акції можуть взяти всі бажаючі, подарувавши музеєві різноманітні речі, що стосуються історії видобування вуглеводнів: фотографії, документи, книги, картини, інструменти, нафтове обладнання, природничі предмети тощо.

Кожен предмет, який надійде до музею, буде облікований із зазначенням особи, котра його подарувала, з його описом і фотофіксацією.

Цінний історичний подарунок не тільки займе чільне місце у музейній експозиції чи у його фондах, а й отримає неабияку увагу та зацікавленість як частинка історії.

По закінченню акції, у вересні 2019 року у виставковому залі музею проведемо виставку дарунків та під`іб`ємо підсумки участі у наступних номінаціях «Найцінніший експонат» і «Найцінніша колекція». Усі учасники акції отримають подяки, а переможці номінацій – призи.

Якщо у Вас чи у Ваших знайомих є речі, які можуть стати музейними предметами, передайте їх до музею, де вони постануть цікавими історичними скарбами.

Музей чекає Вас за адресою: вул. Українських Січових Стрільців, 192, с. Пнів, Надвірнянський район. Довідки за тел.: 050-446-87-84; 096-344-08-37; 050-430-81-72.

Координаційна рада Музею нафтопромислів Галичини.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!