Газета по-надвірнянськи
 

Звернення

12 квітня 2019, 11:43 | Рубрика: Природа, Суспільство Версія для друку Версія для друку 2,391 переглядів

Управи ГО «Всеукраїнське товариство «Гуцульщина» до жителів, громадських організацій, педагогічних колективів та учнів шкіл, волонтерів і небайдужих громадян нашого Гуцульського краю

довк

Залежність людини від природи сьогодні очевидна. Всі наші проблеми так чи інакше пов’язані з довкіллям. Адже ми самі знаємо, що кожного дня потребуємо чистої води і повітря, продуктів харчування і ліків, викопного палива та будівельних матеріалів. На ряду з тим прекрасно усвідомлюємо, що це все є «продуктом» природи, як і ми самі. Важливим нюансом є те, що коли зникає природа – зникає країна, адже культура і самобутність народу формується у безпосередньому зв’язку з природним середовищем.

Щороку, у третю суботу квітня, в Україні відзначають День навколишнього середовища, більш відомий як День довкілля. У цей день українці проводять заходи щодо збереження та примноження природного фонду рідного краю.

У цей період проводять заходи, спрямовані на покращення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань та ін. Представники товариства «Гуцульщина» у районах і містах традиційно беруть участь у проведенні щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».

Тому, шановні жителі Гуцульщини та гості нашого краю, просимо кожного у цей день поглянути на оточуюче нас природне середовище іншими очима, щоб реально оцінити становище, в якому ми знаходимось. Закликаємо кожного з Вас обдумати всі свої подальші дії та кроки, які варто зробити у напрямку збереження і відновлення довкілля та з’ясувати свою роль у збереженні екосистеми планети. Не оминайте екологічних проблем, зробіть свою добру справу для збереження довкілля Гуцульщини. Давайте подбаємо про те, щоб наші чарівні гірські краєвиди тішили око і веселили душу, а нащадки могли насолоджуватися неповторною красою та унікальною природою рідного краю.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!