Газета по-надвірнянськи
 

Звернення Надвірнянської районної організації Конгресу Українських Націоналістів

12 квітня 2019, 12:12 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 658 переглядів

Шановні краяни!

Дорога молоде!

21 квітня – у день повторного голосування з чергових виборів Президента України, голосуючи, ми вибиратимемо подальшу долю України, а, значить, і свою. Перед нами два можливі наслідки виборів – хаос або вибір подальшої нелегкої праці задля розбудови Української національної держави.

Роблячи легковажний вибір, голосуючи за віртуального телевізійного кандидата на пост Президента України, ми нехтуємо пам’яттю багатомільйонних жертв, котрі віддали і сьогодні віддають свої життя на сході України за Українську державу, та позбавляємо себе перспективи жити гідним самостійним життям.

У цей відповідальний час Надвірнянська районна організація Конгресу Українських Націоналістів, усвідомлюючи важливість вибору у неділю, 21 квітня, для Української нації, закликає Вас, дорогі краяни, взяти участь у голосуванні та своїм голосом захистити Україну від московського сценарію хаосу, який організований з метою знищити Українську Державу.

Саме тому, коли вирішується доля України, коли ми за один день, не оцінивши наслідків небезпеки легковажного вибору, можемо втратити перспективу розбудови європейської держави для наших дітей та майбутніх поколінь українців жити у своїй Українській національній державі, ми звертаємось до Вас підтримати Петра Порошенка – кандидата на посаду Президента України.

Українська нація переможе! Слава Україні! Героям Слава!

Районний провід Надвірнянської районної

організації Конгресу Українських Націоналістів.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!