Газета по-надвірнянськи
 

11 червня – Громадські слухання у Надвірнянській міській ради

10 травня 2019, 11:35 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 64 переглядів

Надвірнянська міська рада запрошує на громадські слухання для обговорення проектів регуляторних актів:

громад

  • «Порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Надвірна»;
  • «Порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м. Надвірна».

Громадські слухання щодо обговорення проекту регуляторного акта «Порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Надвірна» відбудуться у залі засідань міської ради о 14-й год. 11 червня 2019 р.

Громадські слухання щодо обговорення проекту регуляторного акта «Порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м. Надвірна» відбудуться у залі засідань міської ради о 16-й год. 11 червня 2019 р.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторних актів просимо надавати письмово протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: вул. Мазепи, 29, м. Надвірна, Івано-Франківська область, 78405, та в електронному вигляді на E-mail: nadvirna_mr@ukr.nеt; тел. для довідок (03475) 2-30-24, 2-20-82.

Повний текст проектів рішень міської ради (регуляторних актів): «Порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Надвірна» та «Порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м. Надвірна» й аналізи регуляторного впливу проектів регуляторних актів опубліковано на веб-сайті Надвірнянської міської ради nadvirnamr.gov.ua (розділ «Регуляторні акти» / «Проекти регуляторних актів для обговорення»).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!