- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Безкомпромісна гра ветеранів «Бескиду»

Posted By Модератор On 31.05.2019 @ 13:03 In Свята,Спорт | No Comments

Цьогорічний День міста Старого Самбора, що на Львівщині, запам’ятається багатьом не тільки концертами, виставками, квестами, живими мімами, майстер-класами, але й цікавими спортивними змаганнями, серед яких своєрідною родзинкою став футбольний матч між ветеранами місцевого «Прикарпаття» і надвірнянським «Бескидом».

бескид [1]

Поєдинок присвятили світлій пам’яті уродженця міста Надвірна, колишнього голови Старосамбірського районного суду, палкого любителя футболу Юрія Скиби. На поле у складі надвірнянців виходили: воротар – Іван Федорович, захисники – Василь Половко, Ігор Зеленюк, Ярослав Ковальчук, Тарас Олендій, Богдан Герелишин і Сергій Коміренко, півзахисники – Сергій Домщиков, Михайло Войсович, Роман Максим`юк, Віталій Гулієв, Ярослав Несторак, нападники – Мирослав Гільтайчук і Михайло Ковальчук.

Сам матч пройшов у доволі цікавій та напруженій боротьбі. Незважаючи на свій ветеранський статус, гравці демонстрували видовищну, комбінаційну і безкомпромісну гру. Він завершився з рахунком 1:1.

І хоча про кожного фут-боліста-ветерана із Надвірнянщини можна писати своєрідний футбольний літопис-легенду, коротко лише зазначимо про учасників цієї пам`ятної зустрічі братів Ковальчуків – Ярослава і Михайла. Обидва – багаторічні учасники й організатори футбольних баталій не лише у «Бескиді», але й у рідному селі Середній Майдан. Звичайно, прикро, що в цьому сезоні футбольний колектив Середнього Майдану не є учасником районного чемпіонату і Кубка району з футболу. Син Ярослава Петро також відомий у футбольному світі. Зараз він – капітан івано-франківського ФК «Прикарпаття», а перед цим виступав у чемпіонаті України за «Кривбас», «Чорноморець», СК «Львів». Та найбільше його спортивне обдарування розкрилося у команді вищої ліги «Істиклол» (Душанбе) Таджикистану. В її складі він став триразовим чемпіоном і володарем Кубка та кількаразовим кращим захисником серед футбольних колективів вищої ліги Таджикистану.

Автор гола у згаданому пам`ятному матчі Михайло Ковальчук, який зараз працює доцентом Коломийського інституту Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, того дня відзначив свій 42-й день народження.

Поїздка на цю товариську гру відбулася за сприяння райдержадміністрації і Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича.

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/05/bezkompromisna-hra-veteraniv-beskydu/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2019/05/бескид.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.