Газета по-надвірнянськи
 

Бібліотека – важлива складова громади

10 травня 2019, 11:56 | Рубрика: Ми - українці Версія для друку Версія для друку 93 переглядів

12 квітня в актовій залі Переріслянської сільської ради ОТГ на семінарі публічних і шкільних бібліотечних працівників на тему «Бібліотеки ОТГ в контексті часу» методист КЗК «Переріслянський центр культури та дозвілля» Ольга Багрійчук підкреслила вагому роль бібліотек як культурно-просвітницького, інформаційного центру громади, а також окреслила поточні завдання.

Із консультацією «Бібліотеки ОТГ у контексті часу» виступила провідний методист Надвірнянської ЦРБ Марта Кушнерчук, а також акцентувала увагу на законодавчо-правовому факторі реорганізації діяльності бібліотек, дотриманні законодавства України у сфері адміністративної реформи та у галузі культури і бібліотечної справи, методичному забезпечені, обліку та комплектуванні книжкових фондів, періодичних видань, звітності тощо. За «круглим столом» провели обговорення та поділились досвідом роботи завідувачі бібліотек: Уляна Угринчук (с. Перерісль), Людмила Станчук (с. Волосів), Марія Мельник (с. Гаврилівка), Оксана Вінтонишин (с. Фитьків) та Ірина Соботкевич (Фитьківський ліцей).

У семінарі взяла також участь в. о. голови Переріслянської сільської ради ОТГ Любов Гук, котра наголосила, що бібліотека сьогодні має бути установою, яка працює з людьми і для людей, стати центром інформації для розв’язання соціально значущих проблем, позиціонувати себе як важливу соціальну складову громади. Учасники семінару почерпнули для себе багато корисного та цікавого.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!