Газета по-надвірнянськи
 

Додаткові питання до порядку денного

24 травня 2019, 12:09 | Рубрика: У районній раді Версія для друку Версія для друку 1,312 переглядів

Засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунальної власності, земельних відносин та екології відбулося за активної участі депутатів районної ради Сергія Штогрина, Дмитра Гуменяка, Андрія Гунди, Миколи Гусака, Іванни Савчук та Андрія Гуцька, відповідального працівника виконавчого апарату районної ради Василя Дмитрука і голови фонду комунального майна Івана Коцька.

Підтримавши порядок денний ХХVI сесії районної ради, комісійно додатково внесли на розгляд ще такі питання: надали згоду на продовження договорів оренди ТзОВ «Екоенергія Карпат» і «Карпатитеплопостач», які надають послуги із теплопостачання низці освітніх закладів Надвірнянщини і реконструкцію приміщення колишньої аптеки № 44 благодійному фонду «Карітас – Надвірна» під орудою о. Андрія Будзака УГКЦ. Сергій Штогрин виокремив ту важливу роль, яку ця організація робить для Надвірнянщини, серед цього – організація дозвілля людей та молоді, безкоштовне харчування для безхатченків та багато іншого. – Для цих цілей вони використовують пожертви, спонсорську допомогу та іншу благодійну допомогу, загалом вкладено більше як 750 тисяч гривень.

Також депутати внесли до порядку денного сесії зміни до районних цільових програм, а після розгляду звернення колеги Тетяни Пришляк вирішили звернутися до керівництва Надвірнянського спецагролісгоспу про надання інформації про стан вирубок на території району.

До відома взяли інформацію, звернення та рішення Служби автомобільних доріг в області, районної державної адміністрації, обласної ради, ГПУ «Львівгазвидобування», ТОВ «МагнетікВанМТ», Верховинської районної ради і Надвірнянської ДЮСШ.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!