Газета по-надвірнянськи
 

І посприяти, і допомогти просить колектив профтехучилища

31 травня 2019, 13:00 | Рубрика: Ситуація Версія для друку Версія для друку 1,448 переглядів

У листі колективу Надвірнянського професійно-технічного училища №11 під орудою Ігоря Микитюка до часопису «Народна Воля» йдеться про те, що у ПТУ немає відповідної техніки і кваліфікованих робітників, щоб зрізати кілька десятків 50-річних тополь, висаджених уздовж дороги по фасаду будівель училища.

Педагоги просять висвітлити на сторінках «Народної Волі» проблему, яка «несе реальну загрозу життю і здоров`ю учасникам освітнього процесу й іншим громадянам», що, власне, і виконуємо, публікуючи цю інформацію.

Заступник Надвірнянського міського голови Василь Василенко ситуацію, що склалася, прокоментував так:

– Міська рада ще в 2017-ому дозволила провести відповідні роботи з видалення (реконструкції) дерев господарським методом. Саме такий господарський підхід проявляє директор Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Роман Романишин, якому вдалося впорядкувати закріплену за школою територію. І це повинно стати гарним прикладом для інших керівників. Водночас директор КП «Теплокомуненерго» районної ради Роман Мажак зауважив, що тополя порівняно з іншою породою дерев, скажімо, буком, має низьку калорійність, тому її недоцільно використовувати як паливний матеріал. Та, навіть, при бажанні Романа Мажака допомогти директорові училища в очолюваному ним комунальному підприємстві відсутні для цього відповідні технічні можливості.

P. S. На момент підготовки цього+ матеріалу до друку (29 травня ц. р.) директор ПТУ №11 Ігор Микитюк повідомив, що проблема з ліквідації дерев залишається невирішеною. Сподіваємося, що вихід із цього глухого кута мусять знайти дирекція і колектив ПТУ № 11, Надвірнянська міська рада із відповідними комунальними службами чи можливо підприємцями-доброчинцями, котрим не байдужа доля учнівського й учительського колективів профтехучилища.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!