Газета по-надвірнянськи
 

На 32-й сесії Надвірнянської міської ради

10 травня 2019, 13:10 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 336 переглядів

Позаминулого тижня, 25 квітня, відбулося засідання чергової 32-ї сесії міської ради під орудою Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича. Обговорили 113 важливих питань, що стосуються життєзабезпечення міста. Зіновій Андрійович розпочав сесію із вшанування пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, героїв російсько-української війни та всіх Героїв України, які віддали своє життя в боротьбі за свободу та незалежність України.

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розглянувши ініціативу міського голови Зіновія Андрійовича щодо об’єднання територіальних громад, результати громадських обговорень 5 квітня н. р., на сесію винесено питання про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад м. Надвірна, сіл: Гвізд та Млини, Назавизів і Мирне, Лоєва, Верхній Майдан, Молодків, Парище та Лісна Велесниця, Пнів, Мозолівка та Білозорина, Стримба і селища Битків. Після обговорення згаданого питання рішення щодо добровільного об’єднання громад не набрало необхідної кількості голосів депутатів.

Рішенням сесії внесено зміни у кошторисні призначення міського бюджету на 2019 рік, у Програму фінансування робіт з екологічного фонду; безкоштовно передано матеріальні цінності та затверджено протоколи комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна за інформацією начальника управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольги Збіглей.

Перший заступник міського голови Олег Йосипенко доповів із питань щодо внесення змін у Програми соціально-економічного розвитку, благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства міста Надвірна на 2019 рік, коригування тарифів на послуги водопостачання та водовідведення для КП «Надвірнаводоканал», надання дозволу на списання основних засобів комунальних підприємств «Надвірнаводоканал» та «Надвірнашляхбуд». Депутати також прийняли до відома звіти про фінансово-господарську діяльність КП «Надвірнакомунсервіс» та КП «Надвірнашляхбуд» за 2018 рік і перспективи розвитку на 2019-2020 рр.

За інформацією заступника міського голови Василя Василенка внесено зміни у заходи Програми безпеки й організації дорожнього руху в м. Надвірна на 2018-2020 рр. Рішенням сесії внесено зміни у Програми розвитку місцевого самоврядування, фінансування робіт із розробки містобудівної документації та ведення містобудівного кадастру м. Надвірна за інформацією секретаря міської ради Тараса Пекарського. Керуючий справами міської ради Олег Антонюк доповів з питання про виділення коштів із бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги, у т. ч. учасникам АТО.

Завідувач юридичного відділу Ярослав Дем’янчук доповідав про повторне проведення земельних торгів (аукціону) із продажу земельної ділянки на майдані Шевченка, б/н, затвердження стартової ціни лота і встановлення кроку земельних торгів, продовження терміну дії договорів оренди нежитлових приміщень. Розглянувши заяви ТзОВ «Струмок», рішеннями сесії відмовлено у продовженні дії договорів оренди цілісного майнового комплексу котельні, приміщення ЦТП на вул. Княгині Ольги, 9, а також включення їх у перелік об’єктів, що підлягають приватизації у 2019 році.

Депутатами надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території за інформацією начальника відділу містобудування та архітектури Світлани Кантор.

Ухвалено позитивні рішення з питань про поновлення договорів оренди земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, про що доповідала спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан.

Завершили сесію оголошенням депутатських запитів і звернень.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!