Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянщина з початку року для підтримки армії сплатила до бюджету близько 6,5 млн гривень

24 травня 2019, 12:25 | Рубрика: Інформує ГУ ДПС в Івано-Франківській області Версія для друку Версія для друку 1,034 переглядів

Як повідомили в Надвірнянському управлінні платники податків Надвірнянщини, протягом січня-квітня 2019 року сплатили до державного бюджету 6479тис. грн. військового збору.

Це на 13 відс., або на 746 тис.грн. більше, ніж за той самий період 2018 року (5733 тис. гривень). У квітні п.р. сплачено 1640тис. грн. військового збору.

Майже6 тисяч адміністративних послуг надано платникам у Центрах обслуговування Надвірнянського управління

Протягом січня-квітня 2019 року до Центрів обслуговування платників Надвірнянського управління звернулися 5792 платників податків щодо отримання адміністративних послуг.

Найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків – видано 2647 картки. Видано відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків –1700 довідки.

Надано 331 витяг з реєстру платників єдиного податку та зареєстровано 386 платників єдиного податку.

За реєстрацією книг обліку розрахункових операцій до ЦОП звернулось 269 СГД та 39 за реєстрацією РРО.

За реєстрацією книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку звернулись 249 фізичних осіб-підприємців.

Нагадуємо, що Центри обслуговування платників Надвірнянського управління працюють з понеділка по четвер з 09-00 години до 18-00 години, у п‘ятницю з 09-00 години до 16-45 години, субота, неділя – вихідний.

Власники та орендарі земель Надвірнянщини поповнили місцеві бюджети більш як на 12 мільйонів гривень

За чотири місяці 2019 року місцеві бюджети Надвірнянського району отримали 12233тис грн плати за землю. Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували11287тис грн земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували 946тис гривень.

У зрівнянні з минулим роком спостерігається значне зростання надходжень плати за землю на 25,8 відсотків, або на 70,1 млн гривень.

У формуванні місцевих бюджетів за показником найбільших надходжень плата за землю посідає друге місце, поступившись лише податку на доходи фізичних осіб. За результатами січня-квітня поточного року загальна питома вага плати за землю у надходженнях місцевих бюджетів складає 11,7 відсотків.

Слід зазначити, що власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою податок сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

Натомість, фізичними особами – землевласниками податок сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, надісланого фіскальними органами за місцем реєстрації.

Майже97 мільйонів гривень єдиного соціального внеску надійшло від платників Надвірнянщини

«З початку року платники податків Надвірнянського району перерахували до бюджету 96953 тис.грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування,що на 17926 тис.грн. перевищує минулорічні надходження. В тому числі у квітні сплачено 26534 тис грн, що 6283 тис.грн. більше квітня 2018 року»,-повідомив начальник Надвірнянського управління ГУ ДФС Василь Гнатюк.

Посадовець нагадав, що з 2 травня 2019 року діють нові рахунки для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки зараховуватися не будуть, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження, що тягне за собою застосування штрафних санкцій та пені.

Нагадаємо: фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування зобов’язані сплачувати ЄСВ, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується внесок.

ЄСВ підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Зобов’язання із сплати ЄСВ виконуються у першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім виплати заробітної плати.

Саме своєчасна сплата ЄСВ гарантує громадянам право на соціальний захист: захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення.

Надвірнянське управління ГУ ДФС.

 

.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!