Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянські «академіки» – у Києві

17 травня 2019, 11:37 | Рубрика: Акцент, Освіта Версія для друку Версія для друку 89 переглядів

Із 2 по 7 травня ц. р. у столиці нашої держави відбувся наймаштабніший захід для юних науковців – ІІІ (загальнодержавний) етап конкурсу-захисту учнівських наукових робіт, в якому взяли участь понад 1200 учнів у 64 наукових секціях, об’єднаних у 12 наукових відділень, з усіх регіонів України, зокрема, незважаючи на відомі перепони, і з АР Крим.

ліцей

Вибороли право увійти у команду нашої Івано-Франківської області три учні Надвірнянського ліцею:

Юлія Тороус, 10-й клас (секція – прикладна математика, науковий керівник Тороус Наталія Василівна);

Володимир Грицюк, 11-й клас (секція – теоретична фізика, науковий керівник Бакай Олександр Петрович);

Адам Смеречук, 11-й клас (секція – економічна теорія, науковий керівник Ковальчук Олег Олексійович).

Протягом кількох днів учням довелось взяти участь у напружених навчальних змаганнях, доповідати про свої наукові проекти перед високо­кваліфікованим журі, написати контрольні роботи. На відкритті та закритті конкурсу учнів вітали керівники освітніх і наукових структур держави, відомі іноземні й українські вчені, народні депутати України.

Для учнів та керівників команд організували комфортні умови проживання й харчування. Допомогу у багатьох організаційних і побутових питаннях надавала група волонтерів, залучених Малою академією наук України.

академ

Підтримали своїх молодших колег та поділились власним досвідом випускники Надвірнянського ліцею, колишні МАНівці, а тепер – студенти вищих навчальних закладів Києва.

Потужний концерт для манівців запропонував український рок-гурт «СКАЙ», розпочавши привітання із легендарного твору Тараса Петриненка «Україно».

І найважливіше – Володимир Грицюк та Адам Смеречук у нелегкій безкомпромісній боротьбі вибороли «срібло» у своїх секціях, а Юлія Тороус стала дипломантом.

Інф. Надвірнянського ліцею.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!