Газета по-надвірнянськи
 

Невідомі спалили машину депутата Івано-Франківської облради від партії «ВОЛЯ»

24 травня 2019, 11:58 | Рубрика: Суспільство Версія для друку Версія для друку 37 переглядів

У вівторок вночі о 3:40 год. стався вибух автомашини депутата Івано-Франківської обласної ради від партії «ВОЛЯ» Олега Атаманюка, яка знаходилась у нього на подвір’ї. Депутат пов’язує підпал зі своєю політичною та професійною діяльністю.

Зокрема, Атаманюк вважає, що таким чином його намагаються залякати через неодноразову критику керівництва Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА, а саме Миколи Стовбана.

«Поліція встановлює факт підпалу. Тобто, йдеться про умисне знищення і пошкодження майна. Пов’язую це з тим, що я неодноразово заявляв про розкрадання коштів Департаментом. Йдеться про численні факти корупції, які ми виявляли, і зверталися з цього приводу до правоохоронних органів та прокуратури. Таким чином, перекриваючи їхні корупційні схеми. Я переконаний, що директор Департаменту Стовбан здатний на такі дії. Є дані, що дружині свого колишнього заступника він також замовив підпал машини», – розповів Атаманюк.

Депутат від «ВОЛІ» каже, що найбільш кричущим корупційним випадком у Департаменті, який вдалось виявити, стала закупівля ендопротез на 1,5 млн. грн. Зараз щодо цього відбувається кримінальне провадження.

«В ході розслідування виявилось, що вони закуплені контрабандою. Ми поки не можемо говорити про кінцевий результат, бо триває слідство».

Однак, на думку Атаманюка, останньою краплею, яка спонукала керівництво Департаменту до підпалу його машини, стала критика Стовбана на останній сесії обласної ради, яка відбувалась у п’ятницю, 17 травня. Тоді депутат від «ВОЛІ» у черговий раз заявив про несправедливий розподіл коштів Департаментом охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА. А також спільно з головою обласної ради Олександром Сичем вимагав заслухати звіт директора Департаменту Стовбана під час сесії.

Окрім того, Олега Атаманюка, як і інших депутатів обласної ради, обурив той факт, що у Департаменті знехтували правилами щодо призначення директора Коломийського медколеджу. Йдеться про те, що Стовбан підписав наказ про призначення Василя Васкула директором Коломийського медичного колледжу ім. Івана Франка без попереднього погодження кандидатури на сесії обласної ради. Тоді ж усі депутати стали говорити про необхідність звільнення Стовбана із займаної посади.

Прес-служба партії «ВОЛЯ».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!