Газета по-надвірнянськи
 

ОТГ: Пнів, Пасічна і Битків – перші кроки

10 травня 2019, 12:37 | Рубрика: Самоврядування Версія для друку Версія для друку 1,193 переглядів

Пасічнянський сільський голова Василь Михайлюк виступив із ініціативою створення об’єднаної територіальної громади, до входження до складу якої закликав, зокрема, Пнівську сільську та Битківську селищну ради.

Як зазначив очільник Пнів`я Василь Гладиш, цю пропозицію детально і скрупульозно вивчили депутати сільської ради й ухвалили позитивне рішення на одній із сесій.

– На громадському обговоренні, яке відбулося 5 травня, відповідно до Порядку проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням сільської ради у 2016 році, переважна більшість присутніх односельчан висловилися за входження до ОТГ із центром у Пасічній.

У засіданні взяли участь перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович. Вони проінформували про господарсько-фінансову доцільність і переваги входження згаданих населених пунктів до Надвірнянської ОТГ із центром у м. Надвірна. Надвірнянська міська рада оголосила проведення 31 травня громадських слухань про вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об`єднання територіальних громад м. Надвірна і населених пунктів 12 селищної і сільських рад (див. стор. 3).

Депутат районної ради Андрій Гунда, як житель Пнів`я, обгрунтував фінансову спроможність населених пунктів Пнівської сільської ради.

У Биткові, як уточнив голова Василь Вінтоняк, децентралізаційне рішення щодо підтримки ініціативи Пасічнянського сільського голови депутати ухвалили 26 квітня і вирішили провести громадське обговорення у неділю, 12 травня, о 14:00 год. У Пасічній на сесії сільської ради у понеділок, 6 травня, депутати практично одноголосно проголосували за створення ОТГ з центром у Пасічній, а громадські слухання відбудуться також у неділю, 12 травня, о 13:30 год. у приміщенні місцевої ЗОШ І-ІІІ ст. – Якщо рішення будуть позитивними, то клопотатимемо перед обласними радою та держадміністрацією про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад області, – уточнив Василь Михайлюк.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!