Газета по-надвірнянськи
 

Подяка благодійникам

31 травня 2019, 12:30 | Рубрика: Вдячність Версія для друку Версія для друку 2,801 переглядів

У моїй сім’ї сталося горе: вибухнув газ. І дві мої донечки-близнючки отримали серйозні опіки. Дітей відправили на лікування в обласний опіковий центр.

дякую

Марічка і Христинка прийняли багато процедур. Лікування не давалось легко. Багато мук і душевних страждань витримали ці маленькі крихітки. Після лікування їздили у Вінницький реабілітаційний центр.

Господь Бог і Ангели-охоронці взяли під свій покров двох моїх маленьких сонечок. Зараз вони продовжують навчання у 5-му класі Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Кажуть, що світ не без добрих людей. На горе, що сталося у моїй сім’ї, відгукнулося багато благодійників. Учні та вчителі Надвірнянських ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Маланюк П. М.), № 2 (директор Возний М. М.), № 3 (директор Крицький Я. В.) і Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Садрук Р. О.) провели благодійні ярмарки та передали зібрані кошти для допомоги моїм дітям. Косівський районний будинок культури за сприяння відділу культури Надвірнянської РДА та Надвірнянського районного будинку культури організували і провели благодійний концерт «Допоможемо разом» 3 березня у Надвірній. Зібрані кошти на цьому концерті теж передали на допомогу моїм донечкам.

Дякую також усім парафіянам та священникам Пнівського, Надвірнянського, Яремчанського та Богородчанського деканатів, які долучилися до збору коштів для лікування моїх дітей. Особлива подяка всім донорам, які віддали свою кров для порятунку моїх донечок

Я щиро вдячний усім благодійникам, котрі відгукнулися на складне випробування, що спіткало мою сім’ю. Це завдяки Вам мої Христинка та Марічка знову посміхаються весняному сонечку, відвідують школу, відчувають дружну і моральну підтримку учителів, учнів. Хай на кожному кроці Вас береже Господь, а Ангел-хоронитель із небес посилає здоров’я, щастя, радість та мир і злагоду в сім’ях, родинах…

З повагою та подякою

Тарас КОСМІРАК,

житель с. Пасічна.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!