Газета по-надвірнянськи
 

Повідомте про зміну місця реєстрації

17 травня 2019, 11:14 | Рубрика: Інформує Надвірнянське управління ГУДФС в області, До відома краян Версія для друку Версія для друку 45 переглядів

Відповідно до пункту 70.5 ст. 70 Податкового кодексу України фізична особа несе відповідальність згідно із законом за достовірність інформації, поданої для реєстрації у Державному реєстрі. У разі будь-яких змін (наприклад, прізвища, місця проживання (реєстрації) фізична особа повинна повідомити про це орган ДФС протягом місяця, подавши відповідну заяву за формою № 5 ДР або № 5 ДРП.

ДПІ

З року в рік органи Державної фіскальної служби платникам плати за землю, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку формують і направляють податкові повідомлення-рішення про нарахування податкових зобов’язань. Трапляються випадки, коли громадяни їх не отримують і не сплачують зобов’язання до бюджету. Найпоширенішою причиною є відсутність відповідної адреси платника.

Звертаємо увагу, що, у разі, коли пошта не може вручити платнику податків документ через відсутність за місцезнаходженням, відмову прийняти документ, незнаходження фактичного місця розташування (місцезнаходження) або з інших причин, документ вважають врученим йому у день, вказаний поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причини невручення відповідно до п. 58.3 ст. 58 ПКУ. Переважна більшість громадян навіть не здогадується, що у разі зміни місця проживання вони повинні повідомити про це фіскальну службу. На жаль, незнання законів не звільняє від відповідальності за їх порушення.

Бажаємо всім громадянам пам’ятати про свої обов’язки, визначені Податковим кодексом України, для уникнення неприємних ситуацій та звертаємо увагу, що ДФС на постійній основі вдосконалює сервіси та процедури реєстрації платників податків.

Надвірнянське управління ГУ ДФС

в Івано-Франківській області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!