Газета по-надвірнянськи
 

Респект-зустріч

17 травня 2019, 11:45 | Рубрика: Культура, Ми - українці Версія для друку Версія для друку 43 переглядів

Багате талантами село Гаврилівка. Хтось творить красу словом, хтось співає, малює, лікує, а хтось допомагає добрим, мудрим словом чи справою. З метою поширення інформації про відомих людей, їх таланти, відданість, виховання поваги до них Гаврилівська бібліотека-філія Переріслянської сільської ради ОТГ реалізовує проект «Гордість села», ініційований Надвірнянською ЦРБ.

У ході реалізації проекту завідувачка бібліотеки Марія Мельник заручилася підтримкою партнерів, ініціативною групою активних користувачів, збирає інформацію про відомих односельчан, формує фотоколажі, папки-конволюти, проводить заходи з метою вшанування достойних односельчан.

Напередодні Дня матері у рамках проекту відбулась зустріч із спеціалістом сільської ради Марією Пилип’як. Модератори зустрічі Марія Мельник, ведучі Іванна Одо­кій та Роман Мельник вдало поєднували розповідь про відому жінку села, ознайомили присутніх з її життєписом, задавали запитання, на які вона радо відповідала, запрошували бажаючих до слова, оголошували музичні сувеніри.

Пошанувати свою односельчанку прийшли друзі, рідні, знайомі. Зі щирими і теплими словами до Марії Іванівни звернувся в. о. старости села Гаврилівка Василь Грицяк, промовивши, що пані Марія надзвичайно добра, чуйна, порядна, безвідказна людина.

Музичні дарунки «Це моя земля», «Пісня про матір», «Оберіг», «Мамочка, матуся», «Пісня солов’їна» прозвучали від Уляни Грицяк, Соломії Данчишин, Христини Хабайлюк, Іванни Одокій. Цікаво і дотепно продемонстрували сценку гумористичного діалогу емігрантки й українки «З Італії в реалії» Вікторія Куєвда та Наталія Петрик. Сварка тещі з зятем «А хто в приймах не буває, той горя не знає» у виконанні Світлани Макарської і Романа Мельника звеселила всіх присутніх до сліз. Додав неперевершеного гарного настрою танець «Нехочуха», виконавиця якого 6-річна Вероніка Андрусяк після танцювального дарунка під святкову мелодію дарувала всім дівчатам, жінкам запашну бузкову гілочку, а присутні підтримали її оплесками. Також продекламувала «Вірш про бабусю» онучка Софія Демчук.

Тетяна ГАВРИЛЕНКО.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!