Газета по-надвірнянськи
 

Творча зустріч із сміхотворцем Романом Бенюком

10 травня 2019, 12:13 | Рубрика: Людина та її справа, Ми - українці Версія для друку Версія для друку 59 переглядів

2 квітня у центральній райбібліотеці відбулася творча зустріч із гумористом, сатириком, поетом Романом Бенюком. Схильність бачити смішне у буденних подіях, сміятися над собою та з усмішкою підтримувати інших – це знак таланту і великої життєвої мудрості.

бенюк

Щедрий душею на добро Роман Бенюк і в своєму гуморі хоч і дошкульний, але людяний. Ця людяність неабияк проявилася у його ліричних творах та у патріотичній поезії. Тому присутні на зустрічі не тільки сміялися над його влучними гуморесками, але й захоплено слухали його чудову поезію в авторському виконанні й у читанні ведучої заходу директора ЦБС Галини Волошин.

4 березня Роман Бенюк відзначив свій 55-річний ювілей. Народився він у селищі Битків, де пустила коріння славна родина Бенюків. Життєва стежина Романа Бенюка – непроста. Змінив багато професій, став учасником ліквідації аварії на ЧАЕС, заробітчанином. Сьогодні очолює районну громадську організацію чорнобильців. Завжди з гумором ставився до життя, але писати гумор почав у зрілому віці. Із 2003-го – член літературної студії «Бистрінь». У своєму творчому доробку має дві книги «Веселий двір» (2008) та «5-й Океан» (2014). Неодноразово друкувався на сторінках газети «Народна Воля», в альманахах літературної студії «Бистрінь».

Привітати свого друга та колегу по перу прийшли літстудійці: керівник студії Олександр Букатюк, поети Світлана Ткачук, Степан Писуляк, Марія Єрмакович, які зауважили, що творчий потенціал Романа Бенюка все більше розкривається. Завдяки його дотепності, добродушності і людяності Романа Бенюка люблять і поважають: він завжди готовий прийти на допомогу, підтримати добрим словом. Вітали ювіляра і бібліотекарі, від імені яких висловились заступник директора по роботі з дітьми Марія Ткачук та завідувач міської бібліотеки для юнацтва Галина Ільків. Ювілярові побажали яскравих творчих злетів та появи нових видань, з якими тепліше і веселіше жити у наш непростий час.

Надвірнянська ЦРБ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!