Газета по-надвірнянськи
 

Указ Президента України Володимира Зеленського про дострокове припинення повноважень Верховної Ради VIII скликання і призначення позачергових виборів на 21 липня набув чинності

24 травня 2019, 12:06 | Рубрика: Державність Версія для друку Версія для друку 2,816 переглядів

Відповідний Указ опубліковано у газеті «Урядовий кур’єр» 23 травня.

«Керуючись частиною другою статті 77, частинами шостою і сьомою статті 83, пунктом 1 частини другої статті 90 Конституції України та відповідно до пунктів 7 і 8 частини першої статті 106 Конституції України постановляю: припинити достроково повноваження Верховної Ради України восьмого скликання. Призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року», – йдеться в документі.

Кабінету міністрів України доручено забезпечити фінансування позачергових виборів до Верховної Ради.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Володимир Зеленський під час інавгураційної промови 20 травня оголосив про розпуск Верховної Ради. 21 травня Глава держави підписав Указ про дострокове припинення повноважень Ради, повідомляє «УКРІНФОРМ».

Президент Зеленський пропонував провести вибори за стовідсотковою пропорційною системою із закритими списками, хоча раніше заявляв, що списки мають бути відкритими. Про це було попередньо обговорено з керівництвом Верховної Ради і лідерами фракцій.

Верховна Рада 22 травня не проголосувала за законопроект про зміну виборчого законодавства.

Президент України Володимир Зеленський розкритикував таку позицію Верховної Ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!