Газета по-надвірнянськи
 

Віддали данину пам’яті

10 травня 2019, 13:27 | Рубрика: Пам`ять і шана Версія для друку Версія для друку 926 переглядів

У середу, 8 травня, Україна, як і весь світ, відзначили День пам’яті і примирення та 74-у річницю із дня закінчення Другої світової війни під гаслом “Пам’ятаймо. Шануймо. Перемагаймо”.

ліцеїсти

Голови районних ради Іван Гурмак і держ­адміністрації Олександр Кеніз, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович із заступником Василем Василенком та ліцеїсти Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату поклали у Надвірній квіти до пам’ятника і могили Невідомому солдату, Обеліска Слави, Могили борцям за волю України та інших символічних місць. Щирі слова молитви за всіма жертвами війни промовили декан Надвірнянський УГКЦ Андрій Бакота та отці Андрій Василів (УГКЦ) і Любомир Траско (ПЦУ). Цікаві паралелі минулого із сьогоденням провела ведуча Галина Чуревич, яка згадала і нагадала нам усім про війну з російсько-московським агресором на Донбасі.

ветерани

Друга світова війна завдала чимало болю і страждань. Український народ, який воював у складі семи армій, поклав на вівтар перемоги над нацистами та їхніми союзниками чи не найбільшу жертву. І, на превеликий жаль, українці продовжують віддавати значну ціну за власну незалежність і свободу, захищаючи її від російського окупанта на сході країни.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!