Газета по-надвірнянськи
 

Військова частина отримала звукопідсилювальну апаратуру

24 травня 2019, 11:57 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 28 переглядів

Напередодні відзначення свята Дня Героїв, перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук відвідав Делятинську військову частину, в якій привітав військовослужбовців.

«Сумлінна праця, патріотизм і професійність – своєрідний щит для захисту й безпеки району та країни. Щиро зичу, в першу чергу, щоб у всій державі запанував мир та спокій, здоров’я, успіхів і просування по службі», – побажав Богдан Зеленчук.

Посадовець також вручив командиру військової частини полковнику Юрію Грицику сертифікат на отримання звукопідсилювальної апаратури. Полковник Юрій Грицик висловив вдячність керівництву району за підтримку у вирішенні організаційних і матеріальних питань військових.

Богдан Зеленчук та Юрій Грицик хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять захисників України, полеглих у боях на сході нашої держави: старшого лейтенанта Владислава Файфуру, який загинув у бою з терористами у м. Щастя Луганської обл. і нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно), та начальника штабу 5-го батальйону «Прикарпаття» майора Юрія Барана, котрий загинув у бою під м. Амвросіївка Донецької обл. З нагоди свята також військовослужбовця Делятинської частини Василя Сіщука нагороджено відзнакою Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради «За бойову звитягу».

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!