Газета по-надвірнянськи
 

Володимир Зеленський – шостий Президент України

24 травня 2019, 12:15 | Рубрика: Акцент, Державність Версія для друку Версія для друку 2,904 переглядів

Народився 25 січня 1978 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області. Здобув вищу освіту у Київському національному економічному університеті за спеціальністю «Правознавство».

Зеленський

Актор, сценарист, художній керівник команди Клубу веселих і кмітливих «Квартал 95». Художній керівник у товаристві з обмеженою відповідальністю «Студія «Квартал 95». Генеральний продюсер у приватному акціонерному товаристві «Телеканал «Інтер». Художній керівник у товаристві з обмеженою відповідальністю «Студія «Квартал 95». Заснов­ник ГО «Молодіжний центр «Ліга сміху». На виборних посадах не перебував.

Від самого початку бойових дій на Донбасі разом зі студією «Квартал 95» допомагав армії. Актори передавали бійцям кошти, техніку, відвідували з концертами передову та різні військові частини. Безпартійний.

Одружений. Дружина – Олена Володимирівна Зеленська. Має дочку Олександру та сина Кирила.

21 квітня 2019 року обраний Президентом України на чергових виборах, здобувши підтримку 13 541 528 виборців або 73,22%. 20 травня склав присягу перед народом України як Глава держави і прийняв повноваження Верховного Головнокомандувача Збройних сил України.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!