- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Вперше у Надвірній відбулися Богатирські ігри

Posted By Модератор On 31.05.2019 @ 12:24 In Ми - українці | No Comments

24 травня майдан Шевченка у Надвірній став місцем, де зосередилася мужність і сильний дух – такої кількості глядачів давно не мало тут жодне дійство. Не дивно, адже і мета його благородна – на ділі показати дітям, молоді та старшому поколінню, що займатися спортом ніколи не пізно, що справжні чоловіки виростають із хлопчаків, котрі змалку знають дорогу до спортзалу.

Богатирі [1]

За фінансового сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради, голови райорганізації ВО «Свобода» Михайла Іваночка та підтримки голови районної ради Івана Гурмака вперше у Надвірній відбулися «Богатирські ігри», приурочені Дню Героїв України. Численна публіка вітала шість учасників-стронгменів із Прикарпаття та знаного українського богатиря, багаторазового рекордсмена України Назара Павліва, який став головним суддею змагань.

Депутат обласної ради Михайло Іваночко зазначив, що популяризація здорового способу життя серед дітей і молоді – чи не найголовніше завдання усіх свідомих дорослих українців, адже ми хочемо мати здорове тілом і міцне духом майбутнє покоління.

Голова районної ради Іван Гурмак наголосив, зокрема, що надвірнянські спортсмени славляться високими спортивними досягненнями на весь світ і доброю справою є проведення різного роду спортивних змагань, щоб зацікавити дітей і молодь.

Богатирі змагались між собою у різноманітних силових вправах, демонструючи справжню жагу до перемоги. Спробувати свої силові можливості могли також глядачі, і не тільки дорослі, а й діти. Медалі, грамоти і подарунки виграли найсильніші краяни. Зокрема, два учасники отримали безкоштовний місячний абонемент у тренажерний зал від партнерів заходу – спортивного клубу «GoldGym». На деякий час Богатирські ігри призупинили, оскільки містом Надвірна із Закарпатської області везли тіло загиблого у ДТП бійця Анатолія Редька із Харківщини. Жителі та гості Надвірнянщини навколішки віддали шану Героєві та в хвилині мовчання низько вклонилися йому. Як зазначила надвірнянська волонтерка Євдокія Попович: «Життя – непередбачуване і от загиблого бійця везуть не зі Сходу на Захід, а із Заходу на Схід».

– Ми щодня вже п’ятий рік неоголошеної війни завдячуємо кожним мирним днем українським захисникам. Завдячуємо нашим військовим можливістю ходити спокійно на роботу, святкувати національні свята і проводити як от сьогодні Богатирські ігри. Пам’ятаймо, що у нас війна, дякуємо живим і вічна шана мертвим Героям України. Герої не вмирають! Вмирають вороги!, – наголосила ведуча заходу Вікторія Пицюк.

Під час Богатирських ігор розгорнули військову виставку атрибутів війни і використаних боєприпасів, яку організував голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин.

Богатирські ігри завершилися церемонією нагородження переможців: перше місце виборов Тарас Пришляк (Калущина); друге – Руслан Курилів (Долинщина); третє – Євгеній Поздняков (Долина); четверте – Андрій Грижак (Тлумаччина); п’яте – Андрій Ориджук (Снятинщина); шосте – Михайло Рибак (Городенківщина).

Свободівець Михайло Іваночко та голова районної ради Іван Гурмак нагородили богатирів грамотами, медалями, кубками і фінансовими винагородами. Також у подарунок стронгмени отримали книгу бійця московсько-української війни Бориса Гошка «Люди війни» з автографом автора. Подякою за суддівство та проведення Богатирських ігор відзначили Назара Павліва. Богатир запевнив, що такі змагання силачів готовий проводити у Надвірній неодноразово.

Позитивні емоції та враження від таких видовищних силових ігор ще довго не покидали глядачів. Кожен прагнув зробити світлину з богатирями на згадку, а особливо у захваті перебували діти. Організатори дійства відзначили, що намагатимуться зробити це спортивне свято традиційним і щороку проводити його з нагоди Дня Героїв. Богатирями не народжуються, богатирями – стають. Націоналісти закликають молодь гартувати тіло й дух, вести здоровий спосіб життя і досягати численних перемог у спорті.

Вікторія ТОРЕС,

член НСЖУ.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/05/vpershe-u-nadvirnij-vidbulysya-bohatyrski-ihry/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2019/05/Богатирі.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.