Газета по-надвірнянськи
 

Впевнена гра «Биткова» і «Бескида»

17 травня 2019, 11:40 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 46 переглядів

Минулої неділі, 12 травня, відбулися матчі 13-го туру чемпіонату області з футболу.

футб

«Битків» переграв пістинський «Кремінь» – 2:0, а «Бескид» звів до нічиєї гру з «Вихором».

У турнірній таблиці у 1-й групі битківчани серед 10 команд – сьомі, а надвірнянці – шості. Обидва футбольні колективи зуміли пробитися до півфіналу Кубка області з футболу. У ДЮФЛІФО «Битків» і «Бескид» здобули синхронні перемоги, у турнірній таблиці – восьмі і треті відповідно.

У першості області з футболу у 2-й групі делятинський «Прут» як дорослим, так і юнацьким складом зазнав поразок від «Рогатина». У турнірній таблиці вони розташувалися на 10 і 9 місці серед 12 колективів.

***

У 15-му турі І ліги чемпіонату району з футболу зафіксували такі результати:

«Ланчин» – «Скеля» (Пнів) – дорослі 1:2 (юнаки 2:1); «Волосів» – «Лукавець» (Гвізд) – +:- (+:-); «Підгір`я» (Назавизів) – «Колос» (Парище) – 4:3 (1:1); «Арсенал» (Тисменичани) – «Перерісль» – 5:1 (2:5); «Олімпія» (Камінне) – «Лістер» (Лісна Тарновиця) – 1:0 (матч на розгляді КДК; юнаки 1:3).

У турнірній таблиці серед дорослих на першому місці «Олімпія», друге – «Підгір`я», третій – «Арсенал». В юнаків – «Скеля», «Горгани» і «Лістер».

У 10-му турі ІІ ліги:

«Лісоруб» (Бистриця) – «Добротів» – 6:2 (0:6); «Фортуна Іт люкс» (Пнів) – «Темп» (Молодків) – 1:1 (2:12); «Красна» – «Бистриця (Пасічна) – 2:2 (1:3); «Стримба» – «Рокита» (Білі Ослави) – 0:3 (4:7). У турнірній таблиці: «Красна», «Добротів» і «Бистриця» лідирують серед дорослих, а в юнаків – «Бистриця», «Добротів» і «Рокита».

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!