Газета по-надвірнянськи
 

Завдання – укріпити берег і забезпечити проїзд

10 травня 2019, 13:09 | Рубрика: Ситуація Версія для друку Версія для друку 1,183 переглядів

Внаслідок сильних та проливних першотравневих дощів річка Бистриця Надвірнянська підмила берег та зумовила часткове руйнування проїжджої частини моста на стику населених пунктів Битків та Пнів.

Першочергові дії обласної, районної, сільської та селищної влади і відповідних дорожніх служб, зокрема, філії «Райавтодор», спрямували на те, щоб зупинити зсув та забезпечити проїзд. Як проінформували Пнівський сільський голова Василь Гладиш і начальник відділу будівництва РДА Богдан Чіх, цими днями проводять цілий комплекс робіт, зокрема, засипають урвище крупним габаритом.

Допомогу погодилися надати НГВУ «Надвірнанафтогаз» і «Укргазвидобування», але почати необхідні роботи вони зможуть після зниження рівня води. У подальшому планують прибрати своєрідний острів, який утворився перед мостом, та укріпити лівий берег, щоб унеможливити такі ситуації в майбутньому.

ДП «Автомобільні дороги Прикарпаття» на проведення цих робіт виділило 199 тисяч гривень. Також передбачено фінансування із резервного фонду районного бюджету та місцевих скарбниць Пнів`я і Биткова.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!