Газета по-надвірнянськи
 

Здоров’я української молоді

24 травня 2019, 11:33 | Рубрика: Ми - українці Версія для друку Версія для друку 25 переглядів

З 2015-го районне об’єднання «Просвіта» імені Тараса Шевченка два рази на рік ініціює проведення змагань з легкоатлетичного кросу серед школярів району. Це спільна праця з відділом освіти РДА і дитячою юнацькою спортивною школою та владою району і міста.

крос

У п’ятницю, 17 травня, школярі району в дев’ятий раз вийшли на старт змагань. Дівчата змагалися на дистанції 500 метрів: з перевагою у вісім десятих секунди перемогла Діана Миньо з Пнів`я, друга – Софія Семчук з Тисменичан, а третя – Ярина Томуняк з Надвірнянської ЗОШ № 2. Юнаки змагалися на дистанції тисячу метрів: перший – Назар Гречанюк з Тисменичан, другий – Ілля Кулінич із ЗОШ № 3, третій – Володимир Пилипюк із Гвозда.

Призерів «Просвіта» відзначила грамотами. Серед молодших дівчаток нагороди отримали Човган Каміла (2008 р. н.) і Кучерак Юлія (2007 р. н.). Також за участь в змаганнях відзначено і наймолодших учасників – учнів другого класу Дарину Вівчарчук і четвертого Анатолія Курчука.

Заслуговує на увагу і подяку праця тренера і вчителя фізичної культури з Тисменичан Ірини Попович. Вона систематично працює з дітьми. Впродовж року її вихованці займаються оздоровчим бігом, а старші – Софія Семчук та інші беруть участь в змаганнях районного і обласного рівня. Важливо відзначити керівників загальноосвітніх шкіл, команди яких взяли участь в змаганнях, – Тисменичанської Василя Луцюка, Пнівської Олега Фединяка, Надвірнянських ЗОШ № 3 Ярослава Крицького, № 1 Петра Маланюка, № 2 Миколу Возного та № 4 Романа Романишина і Гвіздської Віктора Муляра.

Пропагування здорового способу життя й оздоровчого бігу як важливого його засобу та інструменту є справою державного значення. Тому висловлюю щиру вдячність за співпрацю начальникам відділів РДА – освіти Степанові Северилову і міжнародного співробітництва, туризму, інвестицій, молоді і спорту Христині Богославець. Необхідно відзначити добру працю вчителів фізичної культури Дмитра Паньківа, Євгена Поповича, Оксани Гаврилюк, Богдана Молодія та інших. Забезпечили належне проведення змагань директор ДЮСШ відділу освіти РДА Ярослав Петріщак і тренери Анатолій Ястребов, Ірина Попович й Іван Свідрак.

Богдан БЕРЕЗИЦЬКИЙ,

голова НРО «Просвіта» ім.Т.Шевченка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!