Газета по-надвірнянськи
 

Звернення Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича до керівництва ПАТ «Укрнафта»

10 травня 2019, 12:42 | Рубрика: Ситуація Версія для друку Версія для друку 901 переглядів

щодо ліквідації руйнівних наслідків паводків 2018-2019 рр. та проведення берегоукріплювальних робіт у районі виробничої бази ПАТ «Укрнафта» у м. Надвірна.

В. о. голови правління

ПАТ «Укрнафта»

Гезу О. В.

Начальнику структурної одиниці

«Укрнафта Буріння»

ПАТ «Укрнафта»

Кравценюку Ю. П.

 

Шановний Олеже Валентиновичу!

Шановний Юрію Павловичу!

Негода 1 травня 2019 року наробила чимало лиха Прикарпаттю. Зокрема, через зливи та підйом рівня води у річках зруйновані дороги, пошкоджені дамби та мости й затоплені угіддя і домогосподарства. Регулярні роботи, проведені Надвірнянською міською радою з укріплення берегів, та запроваджені протиповеневі заходи дозволили цієї весни уникнути біди й унеможливили великі підтоплення земельних ділянок прибережних смуг і міста в цілому.

Відразу після негоди комісія в складі керівництва міської ради провела обстеження всього правого берега річки Бистриця Надвірнянська у межах міста Надвірна, щоб визначити ті слабкі місця, де є ризик у майбутньому руйнування берегів, що може нести загрозу для здоров’я та життя жителів міста та нищення майна громади. До найбільш небезпечних і критичних ділянок відноситься район біля колишнього Надвірнянського УБР, вул. Корольова та вул. Набережна.

мер

На території міста Надвірна знаходяться виробничі об’єкти колишнього Надвірнянського УБР, що реорганізовано у Прикарпатський УБР, а тепер належить до структурної одиниці «Укрнафта Буріння» ПАТ «Укрнафта». Територія бази виробничого обслуговування цієї структурної одиниці за адресою – м. Надвірна, вул. В. Великого,123 – межує протяжністю 200 м із річкою Бистриця Надвірнянська. Близько 40 років тому Управління бурових робіт укріпило беріг річки, що межує з ділянкою, яку орендує підприємство, зокрема, закріплено в березі труби та металеві троси. Але за цей час дані металеві конструкції вже не можуть повноцінно захистити від підтоплень територію міста, зокрема, мікрорайону Руднєва, вулиці В. Великого, Богуна, Корольова тощо. Протягом липня минулого року і вже у травні цього року довготривалі дощі спричинили значне підняття рівня води у річці і, як наслідок, велика частина берега у районі бази колишнього Надвірнянського УБР зруйнована та забрана паводковими водами річки. Якщо вже сьогодні не вжити відповідних заходів, то чергова негода може завдати колосальних збитків місту і призвести до непоправних наслідків для громади Надвірної.

Враховуючи вищевказане, оскільки у Вашого підприємства є в наявності великий об’єм будівельного матеріалу, великогабаритних бетонних виробів, трубоматеріалів, наполегливо просимо Вас провести берегоукріплювальні роботи на орендованій Вами земельній ділянці у м. Надвірна для відновлення берегів річки Бистриця Надвірнянська, щоб у подальшому захистити місто Надвірна від руйнівних наслідків повеней та паводків.

У черговий раз сподіваємося на подальшу підтримку і співпрацю.

З повагою

Надвірнянський міський голова Андрійович З. М.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!