Газета по-надвірнянськи
 

Благодійний фонд Юрія Дерев’янка нагородив найкращих учнів та вчителів

14 червня 2019, 11:14 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 116 переглядів

Цьогоріч 121 учень та 67 вчителів Надвірнянського району отримали грошові стипендії цього Фонду – від 500 до 2000 гривень. Нагородили також обдарованих учнів та їхніх наставників із навчальних закладів Переріслянської та Делятинської ОТГ.

«Ми дуже щасливі тим, що Благодійний фонд Юрія Дерев’янка вже увосьме проводить таке нагородження у Надвірнянському районі. Не зважаючи на те, що наш район не такий уже великий і створені дві об`єднані територіальні громади, але кількість переможців олімпіад щороку зростає. Дуже хочеться вірити, що ми стаємо частиною мотивації для Вас, дорогі діти, і для Вас, шановні вчителі. Я знаю наскільки важко здобувати перемоги в олімпіадах, але це чесна перемога і ви отримуєте заслужену винагороду за неї», – сказала координатор Івано-Франківської обласної організації партії «ВОЛЯ», депутат Надвірнянської районної ради Тетяна Пришляк.

Наг-Надвірна

Неабияк тішаться своїм нагородам і самі діти. Учениця 9-го класу, призер олімпіади з французької мови Ілона Овчаренко розповідає, що це стимул для нових здобутків: «Мене захоплює французька, цікавить культура і традиції французького народу. Моя мета – отримувати ще більше перемог, щоб я ставала кращою й удосконалювалась».

Учитель образотворчого мистецтва Гаврилівського ліцею Переріслянської ОТГ Оксана Бойко додає: «Те, що наші діти присутні на святі – це для них дуже важливо, а для вчителя – це найвище, чого він може добитись у своїй професії»

Загалом, цьогоріч від Благодійного фонду Юрія Дерев’янка отримали нагороди за зайняті призові місця на олімпіадах майже 500 учнів та понад 300 вчителів Івано-Франківської області, повідомляє прес-служба народного депутата України Юрія Дерев`янка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!