Газета по-надвірнянськи
 

Час дитинства й радості цінуйте

7 червня 2019, 12:52 | Рубрика: Новини, Тема дня Версія для друку Версія для друку 486 переглядів

діти

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Це особливий день не лише для маленьких громадян нашої держави, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб вони росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками та громадянами своєї країни.

У неділю, 2 червня, Надвірна також урочисто відзначила цю світлу і гарну подію. Розпочалась вона з урочистої ходи «Дитинство – наше майбутнє» від майдану Шевченка до зони відпочинку ім. Н. Яремчука у супроводі духового оркестру районного будинку культури за участі представників районної та міської влади, дітей, молоді, батьків і громадськості. Декан Надвірнянського деканату УГКЦ о. Андрій Бакота поблагословив усіх учасників дійства.

Розділити радість святкування маленьких українців завітали перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак, депутат обласної ради Михайло Іваночко, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович. Щиро зичили кожній дитині щастя, радості, міцного здоров’я, гарного майбутнього і здійснення всього задуманого.

– Дитина у сім’ї є продовженням роду, а в державі – запорукою подальшого існування народу. Від нас, дорослих, залежить, в якій державі будуть жити наші діти, якою мовою вони розмовлятимуть та на яких традиціях зростатимуть. Дорогі хлопчики і дів­чатка Надвірнянщини, немає більшого щастя, аніж бачити ваші щасливі посмішки. Бажаю вам міцного здоров’я, хай усі хвороби обходять вас стороною, а Божа ласка і благословення супроводжуватимуть протягом усього життя. Зростайте люблячими синами й доньками своїх батьків, – наголосив Іван Гурмак.

Міський очільник Зіновій Андрійович зазначив, передусім, що обов’язком кожного з нас є турбуватись про кожну дитину, захищати її права, створювати належні умови для її повноцінного розвитку. Адже діти – найдорожчий скарб у нашому житті. Майбутнє України залежить від того, яке підростаюче покоління ми виховаємо, які зерна справедливості, любові та добра у них закладемо.

Урочистості продовжились святковим концертом. Піднесеного настрою додавали чудові пісні і танці у виконанні вихованців райцентру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді під керівництвом своїх наставників Світлани Дремлюги, Наталії Боднарчук, Валентини Демчук, Тетяни Гаврищук, Надії Карпової, Ольги Панасюк, Оксани Кудляк та Марії Рудяк. Завершилася імпреза «Святом танцю» районного будинку культури за участі колективів художньої самодіяльності Надвірнянського району.

Під час цієї недільної забави дітей частували морозивом і солодкою водою (закуплені за кошти Програми підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, на 2016-2020 роки). Усі бажаючі могли взяти участь у конкурсах, виставках, різноманітних майстер-класах із декоративно-ужиткового й образотворчого мистецтва, повправлятись зі стрільби з лука, вишколу з практичного пластування, а також спробувати свої сили у виборі професій «Містечко професій», організованими для них райцентром дитячої творчості та НПВМ, відділом освіти і районним центром зайнятості.

Пісні, танці, різноманітні конкурси та змагання направлені на те, щоб максимально задіяти дітей у святкових заходах, щоб вони відчули турботу дорослих і мали позитивний настрій. Відпочинкова зона ім. Назарія Яремчука цього погожого сонячного дня наповнилася дитячим сміхом і веселощами, малеча розмальовувала асфальт, у повітря злітали мильні бульбашки – все це вкотре доводить, що заради майбутнього потрібно захищати мирне небо України.

Свято відбулось за спільної організації райдержадміністрації, районної ради, Надвірнянської міської ради, структурних підрозділів РДА, позашкільних освітніх закладів м. Надвірна, зокрема, Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання, станції юних техніків, дитячої художньої школи, НСОУ Пласт станиця Надвірна, районного еколого-натуралістичного центру для дітей та юнацтва й ін.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!