Газета по-надвірнянськи
 

Чистота і порядок починається з кожного з нас!

7 червня 2019, 12:50 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 355 переглядів

Шановні надвірнянці, керівники

і колективи підприємств,

установ та організацій, підприємці,

власники торгових закладів,

представники громадських організацій!

Традиційно на п’ятдесятий день після Воскресіння Христового відзначаємо одне з найбільших християнських свят – свято Пресвятої Трійці або День Зіслання Святого Духа, яке в народі ще називають Зелені свята. Це свято вселяє надію на краще майбутнє, примножує у наших душах прагнення жити у мирі й творити добро на рідній землі, гуртує до спільної праці для розвитку та процвітання нашого рідного міста і держави.

У Надвірній уже склалась добра традиція дбати про порядок і чистоту в місті, особливо напередодні релігійних і державних свят. Сподіваюся, що й цього року всі колективи підприємств, установ, організацій, а також підприємці, заклади освіти і культури, охорони здоров’я, ОСББ, спортивні, молодіжні, релігійні та громадські організації, дошкільні й позашкільні навчальні заклади, молодь і жителі міста не залишаться байдужими, а підтримають належну чистоту і порядок на вулицях, у парках, скверах, прибудинкових територіях, біля власних осель, адміністративних, господарських та виробничих приміщень, закладів торгівлі та громадського харчування, прилеглих до них територіях, упорядкують огорожі й території, закріплені за відповідними об’єктами господарювання.

Безперечно, щоденна робота працівників комунальних служб спрямована на те, щоб наше місто було затишне, впорядковане й охайне, але ми повинні усвідомити, що чистота і порядок залежить, перш за все, від кожного з нас. Не потрібно чекати, що хтось усе зробить, а самим проявляти ініціативу і створювати затишок у своєму рідному домі.

Шановні надвірнянці!

Напередодні величного християнського свята Пресвятої Трійці звертаюся до Вас з проханням зробити свій посильний внесок у підготовку міста до Зелених свят. Спрямуймо наші спільні зусилля на добрі справи задля добробуту наших родин і кращого майбутнього Української держави. Щиро бажаю, щоб Свята Трійця оберігала нас, дарувала мир і щастя на нашу рідну українську землю, а Дух Святий кріпив нашу громаду вірою і надією, додавав сили, мудрості та наснаги для процвітання і розбудови незалежної України й уславлення доброго імені нашого міста!

Надвірнянський міський голова

Зіновій АНДРІЙОВИЧ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!