- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Дмитро Лінько: «Не дамо скасувати закон про державну українську мову, забрати в нас історію, культуру!»

Posted By Модератор On 21.06.2019 @ 14:19 In Новини | No Comments

Про це народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка Дмитро Лінько заявив на традиційному етнографічному фестивалі «Полонинське літо», що відбулося минулої неділі в урочищі Запідок у Верховинщині.

На це колоритне дійство, що має більш, ніж півстолітню історію, з’їжджаються тисячі людей не тільки з України, а й з-за кордону. На ньому пропагують багатовікові традиції та туристичний потенціал Гуцульського краю, автентику його жителів. Не перший рік фестиваль відвідують народні депутати України від Радикальної партії Олега Ляшка та їх однопартійці з обласної організації. Виступаючи на сцені цьогорічного «Полонинського літа», Дмитро Лінько привітав гуцульську громаду та гостей і висловив переконання, що це одне з тих свят, які об’єднують українців, дарують їм надію на краще майбутнє.

«Ми не дамо нікому скасувати закон про державну українську мову, забрати в нас історію, культуру, – запевнив Дмитро Лінько. – За нами – правда і за нами – сила. Вірю, що відродиться Україна, її самобутня частина – Гуцульщина. Для цього потрібно побудувати сильну економіку та соціальну інфраструктуру, допомогти українським дітям отримати якісну освіту, забезпечити роботою їх батьків».

Народна-воля [1]

Наступного дня Дмитро Лінько побував у комунальному некомерційному підприємстві «Дитяча лікарня Надвірнянського району Надвірнянської районної ради». За сприяння лідера Радикальної партії Олега Ляшка виділено державну субвенцію у розмірі 1,5 млн. грн. на заміну вікон у цьому медичному закладі. Нардеп проінспектував якість ремонтних робіт і повідомив, що з Державного бюджету профінансовано ще півмільйона гривень на завершення заміни старих вікон на енергозберігаючі.

Зустрівшись із колективом лікувального закладу, Дмитро Лінько привітав медиків із професійним святом і запевнив, що Радикальна партія робить усе можливе для розвитку медичної галузі, покращення охорони здоров’я українців. Виконувач обов’язків директора лікувальної установи Романа Главаті подякувала столичному гостеві та його колегам із Радикальної партії за допомогу, адже в лікарні стало значно тепліше і комфортніше.

Під час робочої поїздки на Прикарпаття Дмитро Лінько відвідав і дошкільний навчальний заклад «Дюймовочка» у Тлумачі. У ньому протікає стара покрівля, що створює проблеми і незручності для персоналу та маленьких вихованців. Нардеп запевнив завідувачку Ларису Кліновську, що його колеги посприяють виділенню державної субвенції на заміну даху. До слова, цього року парламентська фракція РПЛ добилася державного фінансування на ремонт десяти прикарпатських об’єктів соціального призначення.

«Нещодавно у Верховній Раді прийняли законопроект про додаткові державні гарантії для гірських і високогірних населених пунктів, – розповів Дмитро Лінько. – Це дуже важливий законопроект, розроблений за нашим співавторством. Докладемо всіх зусиль для його ефективної реалізації».

Дуже важливо розвивати Карпатський регіон, особливо у контексті наших законодавчих ініціатив про запровадження мораторію на вивезення за кордон лісу-кругляка. Це питання і екології, і розвитку деревообробної галузі, щоб наші люди мали роботу і зарплату саме тут, а не за межами країни.

Карпати – це українське національне багатство. Боремося за збереження карпатських лісів, їх відновлення та збереження унікальної екосистеми регіону».

Іван Бережницький.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/06/dmytro-linko-ne-damo-skasuvaty-zakon-pro-derzhavnu-ukrajinsku-movu-zabraty-v-nas-istoriyu-kulturu/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2019/06/Народна-воля.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.