Газета по-надвірнянськи
 

Євген Луців та Наталія Яремин – цьогорічні лауреати премії імені Марійки Підгірянки

27 червня 2019, 15:22 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 409 переглядів

Івано-Франківська обласна організація Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка у 1992 році заснувала премію імені Марійки Підгірянки у галузі літератури і мистецтва.

У неділю, 23 червня у приміщенні народного дому “Просвіта” в обласному центрі відбулося урочисте нагородження цьогорічних лауреатів обласної просвітянської премії імені Марії Підгірянки .

Цього року диплом лауреата премії отримали: у номінації “література” – Нестор Мартинець із Богородчанщини – за книжку “Українцю, у себе повір” та Наталія Данилюк із Рожнятівщини – за книжку – “Світи Ти мусиш”;

У номінації “Мистецтво” – Дарія Петречко, майстер народного мистецтва з Івано-Франківська – за серію альбомів “Вишивані скарби” (Центральна Бойківщина) та Галина Теремко, майстер народного мистецтва України із Городенки – за “Живопис на склі”.

луців

У номінації “Просвітянська діяльність” – Євген Луців із Надвірної –за видання “Просвіта Надвірнянщини” та Наталія Яремин, завідувач Ланчинської міської дитячої бібліотеки – за матеріал “Про зразкову дитячу бібліотеку”.

Вітаємо усіх лауреатів з почесною відзнакою. Нових успіхів та досягнень.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!